En Son!

6/recent/ticker-posts

13 Temmuz Takip Listemizdeki Atlar


Dün yeniden startını verdiğimiz ve ilgiyle takip edilen Takip Listemizdeki Atlar içeriğimizle dikkat çektiğimiz HEJA LEYLA favori konumda olsa da yarış severlerin güvenini bir kat daha artırdı. Bu hususta olumlu geri dönüşler almış olmamız ise ziyadesiyle memnun etti. Bugün de her iki program için birer atımız var. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Sitemizi yarış sever dostlarınıza tavsiye etmeniz bizim için en büyük ödül ve teşekkürdür. 

KOCAELİ 7. KOŞU // ERKEHAN: Safkanın annesi Balımsultan; Burkal, Babasönmez ve Ekiner gibi atları pistlere kazandıran Karakemal ile anneden kardeştir. Bu detayı veriyoruz çünkü orjin bakımından da ilgi çekici olduğunu görmenizi istedik. Zaten G1 Haralar Koşusu'nda şansını denemiş olması bile ilgililerinin safkanın barındırdığı potansiyele olan güvenlerinden kaynaklanıyor. Erkehan iyi bir orjine sahip olsa da sıkıntılarla geçen yarış hayatının etkileri performansına da olumsuz şekilde yansıyor. Fakat son startında elde ettiği ikincilik aradığımız ışığı ve gerçek gücünü yavaş yavaş sahaya yansıttığını görmemize sebep oldu. O gün viraj dönülür dönülmez aprantisinin teşviklerine çok iyi yanıt verdi ve belki önde giden Gökaltay'a o şekilde avans vermeyip ikili mücadeleye girebilse kazanırdı. 

Sizlerin de bu yarışı izlemesini tavsiye ediyoruz. 
ANKARA 7. KOŞU // KAİNAT: Açık 2 Avrupa Bakanlığı Koşusu'nda iyi dönemindeki Mi Bombon'a yarım boy farkla geçildikten sonra G1 Kısrak Koşusu'nda tabelanın dibinde altıncılıkta kalan ve ardından çıktığı Grup 2 Nene Hatun Koşusu'ndan zaferle ayrılan safkan orta ve uzun mesafeye olan yatkınlığı ile ön plana çıkıyor. Bu yıl yaklaşık 11 ay sonra ilk kez piste çıktığı Ankara'daki Şartlı 5 yarışta birinci olan atın 1 saniye gerisinde kalarak altıncı oldu. Lakin o gün ilgimizi çeken şey mesafenin oldukça kısa gelmesine rağmen jokeyinin kısrağı fazla üzmemesi ve sanki uzun mesafeli bir yarış için nefes açtırıyor izlenimi vermesiydi. Bugün de tam kafamızdaki şartlarda bir yarış bulmuş durumda ve bahis oyunları yönünden de cazip bir konumda olacağını düşünüyoruz. 


Yorum Gönderme

0 Yorumlar