12 Mart Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

Share:

YEĞEN! Canımı çok sıkıyorlar, TJKnın kuponumu gördüğünü düşünüyorum, yoksa çuvalla para alacağım. Zaten beni takip eden çuvalla gezsin, ganyan bayine çuvalla gitsin, bir de orta boy çöp poşeti sağ cebinde olsun. Üç beş bin veren programlardan aldığın parayı oraya koyar. 


Yarın bir gün elli atmış bin yakaladığımda salya sümük eve gider ağlarsınız. Ganyana gidecek yüzünüz kalmaz. Bana özür mesajları atarsın abi ben ettim sen etme bir oyun ver diye yalvarırsın. Ben bu alemde tekim bu böyle biline.

Şimdi sabahtan beri mesaj alıyorum dayı tek var mı, dayı İzmir var mı, dayı bizi de gör, dayı sen bir numarasın, dayı seni daha önce neden tanıyamadık filan... Yazıyor herkes bir şeyler. Dedim bir bakayım şu İzmir programında ne var ne yok. Hiç oynanmaz, oynamayın. Birde kalırsınız, dayı yandık bittik, çay alacak paramız kalmadı. Ganyancı yazmıyor, hanım evden aradı ekmek istiyor, cepte ne var ne yok İzmir'e bastım. Şimdi ne yapacağım, dersiniz. Ben oyunu yazarım, oynayan oynar, oynamayan çifte telli oynasın. Çünkü cebindeki para onu sıcak tutar, ötekiler de bankaya kredi başvurusu yapsın, belki çıkar, onu da yarın basarlar. Oyunum tutarsa uçak alır Hawaiiye gideriz tutmazsa cami önünde dileniriz yeğen. Çizgi önünü oynayın, canınız fazla yanmasın, dayınız sizi düşünüyor. Çizgi sonrasını neden yazdın diyenlere cevabım hazır. Sen çok biliyorsun ya hani bu atın ne işi var diyorsun o ayakta. İşte o zaman çizgi sonrasını yazacaksın anladın mı yeğen. Fazla oynayana kızarım bir daha yüzüne bakmam ona göre.

Müthiş kurgularıma bakmadan kupon yapan kendine Eminönü'nde don bakar ona göre demedi demeyin beni üzmeyin.

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

1.4.2.5.7
4 POWERMAN BANKO 
1.3.6 // 2
4.2 // 1.3
5.1.3
1.3.6.8.7.2 // 16.14

37.8 TL // 134.4 TL 


1 yorum:

  1. ne oldu dayı sürekli yatıyon yatırıyon milleti ama hava atma süper fakat esprili yaklaşımın işi kurtarıyor 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    YanıtlaSil