En Son!

6/recent/ticker-posts

KARA KAMÇI TAHMİNLERİ


    

ARJANTIN Bu pistte ikinci olduktan sonra üç koşudunda tabela dışarısında kalan safkan yeniden toparlanmış görünüyor. İdman pistinde dereceli işler çıkartan safkan son gününde 24//36 rahat yaparken bayağı iyi görüntüsüyle ilk atımdır.

KESTANE Burada ikinci olduktan sonra istanbul pistinde şansını deneyen fakat başarılı olamayan safkan bugün yeniden sevdiği piste çıkacak. 25//51 Rahat yaparakta koşuya katılacak olan isim fit durum da Günün bankosudur.

Birkaç gündür bankolarımın resitali bazı çevreleri rahatsız etti. Sayfama karşı düzenlenen saldırılar cevapsız kalmayacak. Herkes hatasının bedelini en ağır şekilde ödeyecek. Bombalarımla hepsini yerinden hoplatacağım. Bursa'ya özel hazırlandım; tüm istihbaratımı devreye soktum. En güvendiğim seyis yeğenlerimden biri bana kafada King Kaiser'i tek at dayı sabırla beklediğin tevziyelik bankon benden olsun dedi. Onu asla kıramam çünkü beni hiç yanıltmadı. Güvenimi kaybeden seyis yeğenlerimden biri de Archman geçilmez dedi ama ona karşı itimadım çok düşük. Aynı yeğenim Tarıkhan - Zeytinbağı - Kuğu Güzeli kombine üçlü oyna dayı altılı paran çıkar dedi. Şöyle bir baktım ona güvenmemekte haklıyım. Özenle yazdığım dinamit lokumlu Bursa kurgum hazır yeğenim afiyet olsun. 

Görüyorum ki kıskananlar çatlıyor; her gün sayfama yorumlar yapılıyor. Beni çekemeyenler tarafından kuşatılmış durumdayım. Onlara tek sözüm var: Beni çekemeyen anten taksın. Benim nasıl büyük bir oyuncu olduğumu onların anlaması çok zor çünkü hepsi ufakçı. Ben 100 lira veren altılıyla zaman kaybetmem zamanında o paraları pavyonda garsonun cebine koyup sanatçıya istediğim şarkıyı söyletiyordum. Benim dişimin kovuğuna bile yetmeyecek paralar için altına yapmış bebekler gibi ağlayan densizler sayfamı terk etsin. Bana büyük oyuncular lazım. Hepsinin kasasını dolduracağım. Ufakçılarla işim olmaz. Hedefi küçük olanlarla yola çıkmam bu böyle biline.

Onlar konuşur Nalkapon yapar yeğenim. Lafla peynir gemisi yürümez. Benim adım sürpriz soyadım bomba sakın unutma. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar