11 Mart Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

Share:

ALPTUĞHAN: Grupta üç at öne çıkıyor: Alptuğhan, Ninoşun Oğlu, Şimşek Kral. Bunlar arasında  bu şekilde hafif tempoda ilerleyecek bir yarışta en şanslı bulduğum safkan şüphesiz ki Alptuğhan. 1200 metrelik çalışmasındaki 26-1.09-1.25 çalışarak şeklindeki derecesi de oldukça tatminkar görünüyor. Bununla birlikte hem mesafe hem de gidişat lehine olunca alternatif tek olarak yazmakta bir sakınca olmadığını düşünüyorum. 

BURAKŞAH // MADENCİ: Bu koşuda, bir buçuk yıldır koşmayan Rebel Yell'i dışarıya atacak olursanız geriye kalan bütün isimlerin kalite ve güç bakımından eşit olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin Madenci çok yakın zamanda burada favori olarak koşan Kırcaali'ye az farkla geçilerek üçüncü olmuştu. Ayrıca özellikle çim pistte çok daha üst gruptaki atlarla mücadele etmişti. Lakin ben yine de yarışın favorisi olarak İstanbul'da koştuğu gruplar ve elde ettiği dereceleri göz önünde bulundurup Burakşah'ı öneriyorum. Uzun mesafede pist ayırt etmeyen Burakşah, jokeyi Nurettin Şen ile uyumu da dikkate alındığında çok şanslı olacaktır.


HEADS ABOVE: Son üçüncülüğü göz doldurucu olan Heads Above, bugün orjin itibariyle tam da istediği mesafeye çıktı. Aynı şekilde ekürisi de tam bir uzun mesafe atı. Grubun denkliği ile maidenden çıkmaya yakın bulduğum safkanı, mesafe ve pist uyumuyla günün bankosu olarak öneriyorum.

Herkese bol şans dilerim.

Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

8.4.2 // 7.1.5
1 ALPTUĞHAN // 3.2
5.4.3.1
2.5 // 3.4
3 HEADS ABOVE BANKO
9.7.3.1.2.5

10.08 TL // 120.96 TL 

10 yorum:

 1. Burakşah diyorsunuz ama kuponunuzda yok

  YanıtlaSil
 2. hehehe sktjmgtü,ne yazdığını dahi bilmiyor,düzeltmiyorda,yanlış üstüne yanlış yapan başka yerde böylesini göremezsin,bu sazanı yorumcu diye buraya bağlayanı skmk lazım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Shnza döyüğe odun girsin kimin saxsocususun burda sen yalaaaaaa gel yalaaaaa serkan yaşarınkini yalaaaa😎😂

   Sil
  2. Shnza döyüğe odun girsin kimin saxsocususun burda sen yalaaaaaa gel yalaaaaa serkan yaşarınkini yalaaaa😎😂

   Sil
 3. Lan sidikli piç,burak şah diye yorum yazıyon şablonda yok sen yarrm kafası yaşıyon piç seni takip edenmi var amck hoşafı,sen ancak böyle gevrekçi altılı bulursan bulursun gereksiz,120tl kuponla ancan 100 tl,lik oyunu bulursan bulusun aksi olamaz zaten ne şişiniyon gtoş,

  YanıtlaSil
 4. buraya tek bir sebepten giriyorum bu ukalanın ne gibi zehir salgıladını görmek için milleti nasıl zehirlediğinibu çok bilmiş ukala saygısoz yakarca.

  YanıtlaSil
 5. a..cık kendi yorumuna yorum yapan bir şaklaban yok kendi değilse diğer gtün neresini acıttım bilemedim,belli ki birileri fene gt deliği kaşınıyor o halde..kendini aşı kendini..

  YanıtlaSil
 6. Shnza dallması takılma burda evine git dötten aşılıyorum engeyi😎

  YanıtlaSil
 7. buraya takılana iktireyim seninşablonlarına yavuzhanın dört ayağını birden .tüne girsin bi y..rrğım dan anladığında yok zati,bakıyom neler saçmaladığına ,asıl sen sktr git milleti yakma skk tahminlerinle kdoş

  YanıtlaSil