Bugün sana iki müthiş banko vermem mümkün yeğenim, haberin ola. Dörtlü ganyan yeğen, dörtlü ganyan! Dün gece oturdum üstün altılı bilgimi devreye soktum. Bülten yandı yeğenim sen düşün. Gidip bakkaldan yenisini aldım. Gücüm karşısında eridi gitti. 

İlk ayakta koşan Lilian'ın ismini görünce eski gavur yavuklum Lili aklıma geldi. Onunla yaşadığım müthiş günleri hatırladım. Benim için kocası Con Neş'ten boşanıp Türkiye'ye yerleşti. Sonra da domuz gribinden öldü. Şimdi de koruna var yeğen. Salgın almış başını gidiyor. Kahvede hapşıran herkesi afaroz ettim. Tehlike geçene kadar onlara kahveye gelmek yasak. Taş konkenlerin hepsini çamaşır suyunu yatırttım. İskambilleri değiştirttim. Masa örtüleri kırklandı. Bardaklar kireç çözücü de yıkandı. Bundan sonra benim olduğum yere virüs giremez. Maskemi de aldım. Yolda gördüklerime kafa selamı verdiğim söylentileri de doğrudur. Kendimi korumaya aldım. Herkes benim yöntemlerimi öğrenmek için kapımda kuyruk oldu. Sağlık Bakanı arayıp taktik istedi. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. 

Tolga Yıldız yeğenim bugün çok keyifliymiş. Ekmeğimi taştan çıkarırım ama böyle bankoları da affetmem, diyormuş. Beşinci ayakta geçilirsem bir daha at binmem, diye etrafındaki yardakçılarına caka satıyormuş. İstihbaratımın çok kuvvetli olması mümkün. Zaten üstün altılı bilgim de bana onun banko olduğunu söyledi. 

Haydi yeğenim doğru ganyana koş. Sonra ne yapacağını zaten biliyorsun. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

4 LILIAN BANKO
1.3.2.4 // 7.5
3.2.5.1.6
1.3.4 // 5.6.2
3 HEADS ABOVE BANKO
9.7.1.3.2.5.6.4

33.6 TL // 100.8 TL