Cesurmirza, anne hattından gelen numarayı isteme özelliği olan tayin babası Bozok ise E.Yavuz ile özdeşleşmiş bir isim. Bu grupta orjin olarak öne çıkan isimlerin başında geliyor.

Gizli gizli , bugün muhtemelen AGF de gerilerde çıkacak isim Ahmin'le anne kardeşi. Anne hattında benim dikkatimi çeken özellik tayların ilk yarışlarında kazanabilecek pişkinliğe çabuk ulaşması. Baba Kaizbert için bir şey söylemeye gerek yok .bugün oyunlarda mutlaka bulunmalı..

Önlerde tempo yapacak oldukça fazla isim var. Bu isimlerin hemen hepside numarada israrcı isimler. Bu Şartlar altında bugün jokeyi hata yapmazsa Hosli için çok uygun şartlar sağlanmış oluyor. Bankom

Arnavut , ara verdiği yarış sonrasında en sonlarda viraji dönüp oldukça etkili bir sprint attı. 2.yarışını çok erken yapacak olması olumsuz etkilemezse uzayan mesafede kazanmasını bekliyorum. Favorimdir
-
KOCAELİ YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR:

2. KOŞU

NERDESİN AŞKIM: Son 6 yarış hakkı olan safkanın bir kez daha tabelaya girmesi yetiyor. 

5. KOŞU

EFE BABA: Son 4 koşusu olan safkanın en az bir kez daha adını tabelanın herhangi bir basamağına yazdırması yetiyor. 

7. KOŞU

AKŞENYİĞİT: Son 5 mücadelesi olan safkanın en az bir kere daha tabelada olması lazım. 

9. KOŞU

BURDUNGY BLUE: Son 3 koşu hakkı olan safkanın en az iki kere daha tabelada yer bulması gerek. 

YABANCI OTORİTE WOLVERHAMPTON TAHMİNLERİ:


Son 3 koşusunun ikisini kazanan Emigrated daha önce de benzer grupları geçti. Bugün de İngiltere'de boş koşudaki Beshaayir'den sonra en çok tutulan at. Ben de kalabalık koşuda onu banko yazarak iyi bir ikramiye beklediğim bültende elimi rahatlatacağım. Herkese bol şans.