En Son!

6/recent/ticker-posts

11 Mart İstanbul İdman Pisti ProgramıSİHİRLİ KANTARMA ÖZEL - SADECE BİZDE VAR

DELİ REİS: Deli İmparator ile anneden kardeş olan tayın babası KING BISHOP uzun mesafede başarılı taylar veriyor.


FARUK ABİ: Bu eşleşmenin koşacak olan ilk tayı. Anne kan hattı uzun mesafeye daha yatkın.


JUNIOR ZAPPA: Halen koşan ZAPPA ile anneden kardeş olan tayın annesi PUSU; BARRERA, İLLE DE OĞLUM ve SPECIAL EDITION gibi kum pistte başarılı yarışları olan isimlerle anneden kardeş. Mesafe ayırt etmeksizin kum pist koşularında adını duyacağımızı düşünüyoruz.


KÜBALI: Tam bir kapalı kutu olan safkanın Avrupa'da koşan kardeşleri pek varlık gösterememiş. Annesinin kan hattını inceledik ve 850.000 dolara satılan ve hiç koşmamış bir kardeşini tespit ettik. Ayrıca hem koşan kardeşleri hem de anne kan hattı uzuna yatkın.


KAZANAN ---> ORDERS OF HERO: Çok iyi bir kan hattına sahip olan tayın babası HAT TRICK iki Grup 1 galibi olmakla beraber dünyanın çeşitli ülkelerinde Grup koşularda söz sahibi olan taylar vermiş. Kısrak babası Leroidesanimaux de başarılı bir aygır. Çime daha yatkın duran orjinine rağmen adını sıkça duyacağımız bir isim olduğuna inanıyoruz.


ZÜMRÜTHAN: İstanbul'da koşan WESTERN POWER ile anneden kardeş olan safkan MALİ tayı olmasından ötürü kısa mesafede etkili olabilir.


EGENİN SİMGESİ: HELL BOY ve SIMENTAL ile anneden kardeş olan safkan ikili dönemi iyi geçen taylar veren COUNTRY REEL temsilcisi. Mesafe ayırt etmeksizin başarılı olacağına inanıyoruz.

GÜLGÜMÜŞKAN: İkili dönemi iyi geçen ve ilk koşularında başarılı olan bir anne kan hattından geliyor. HIZ DELİSİ ve KASNEZAN ile akrabalığı var. Bu eşleşmenin koşacak olan ilk temsilcisi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar