Benim görüşüme göre bugünkü altılı ganyanda ikramiye yüksek olur. Halis Karataş da şov yapar. Bugün onun bindiği iki atı banko yazıp diğer ayaklarda sürpriz bulursak iyi bir parayla programı kapatma ihtimalimiz olduğunu düşünüyorum. Haydi hayırlısı olsun. 

ÜÇÜNCÜ AYAK


Tribute To Juss- Aylar sonra koştu. Viraja kadar elde, rahat bir biçimde geldi. Kazanacağı belliydi. Fakat düzlükte yolu bulamayınca bir ara korkuttu. Ekürisi kafayı aldı. Karataş sağ-sol derken iğne deliğinden atı sokup o kadar kısa mesafede kapatılması güç bir arayı kapattı. Gerçekten izlemesi çok keyifliydi. Burun bandının çok faydalı olduğunu bir kere daha gördük. Bugün yine takmış. Üst üste iki uzun çalışmayla bütün açıkları da kapatmış. At çok güçlü. Eee bir de Halis binmiş, hem de 53.5 kilo... Biz de banko yazarız o zaman. 

DÖRDÜNCÜ AYAK


Prokopi- Avrupa'da tozu dumana katan Australia'nın tayını Türkiye'de görünce insan ister istemez heyecan yapıyor. Bugüne kadar niye bu at daha iyi yerlere gelmedi, derseniz onun cevabı net. Uzuncu. Sakarya Koşusu dördüncülüğü bile bunu anlamaya yetecektir. Halis'in böyle ısrarla binmesi de ondan. Rakibi Upper Cut da uzuncu. Kardeşleri de son kazandığı koşu da bunu görmeye yetecektir. Lakin Prokopi kadar iyi bir at olamaz. Ekürisi de çorbaya tuz katar, bu yarışı Prokopi söker alır. Banko!

Her şey gönlünüzce, şansınız bol olsun.Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.2.5.10.11.9
2.8.4.7.1.9.12
6 TRIBUTE TO JUSS BANKO
3 PROKOPİ BANKO
2.1.3.6.4.7
3.5.1.8.9.4.2

123.68 TL