Selam sevgili dostlar Kısa bir aradan sonra yeniden Tahmin köşemde sizlere yardımcı olacağım Şimdiden herkese Bol şans.Günün İkinci Koşusunda Bu koşuya çok iyi hazırlıklarla Girecek olan KATI KAZAN İlk atımdır. Hazırlıklarını izmir pistinde tamamlayıp burada uygun grupta yer alacak olan ÖZÜMTATAR ikinci şans verdiğim safkandır. Son yarışı çok başarılı olan ve burada daha uygun rakiplerle ve hafif kilo ile mücadele olacak olan OĞLUM EMRE BEY, Son yarışı başarılı olan HUCUMCAN, ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan OYTUNTAY, ve starttan normal çıktığı takdirde DALLICALI Sırasıyla şans verdiğim safkanlardır.


Günün 3.Koşusunda gecen sene bu pistte daha zorlu rakipleri bırakırken daha iyi dereceler çıkartan ELBİ Bugün çok farklı koşmasını beklediğim bir safkan ilk atımdır. Hazırlıklarında çok farklı işler sergileyen son yarışında çok başarılı olan BORGAHAN İkinci atımdır. Elazığ Pistinde daha zorlu rakiplerini geride bırakan formsuz rakipleri yanında METİNBABA üçüncü atımdır. Numarayı alıp istediği tempoyu yarışa koyabilirse PEPE HACI ve bu pistte geçen sene sert gruplarda ganyan olan EASTERN PROMISE Daha sonra şans verdiğim safkanlardır.

Günün Dördüncü Koşusunda Startla birlikte numarayı alıp sert tempoda kaçacak olan MOONBOOW Koşuyu lehine çevirmeye çalışacaktır. Adana pistinde Sert rakiplerle koşup başarılı yarışlar çıkartan WİCTORY CHARM favorinin en ciddi rakibidir. ideal pist mesafesinde koşacak NİLBERK, Bu pistte bu mesafede ikinciliği bulunan FORTY FIVE, CAPITANE VE TOUGH ROCK Daha sonra.


Günün Beşinci Koşusunda son yarışında ikinci olurken dikkat çeken ELFİN İlk atımdır. Bu koşuda çok farklı koşmasını beklediğim F.Yardımcı ile AĞILMUSBEYİ ikinci şans verdiğim safkandır. Son yarışını kazanırken en iyi dereceyi çıkartan USBEY Ve BEYHAK Daha sonra şans verdiğim safkanlardır.


Günün Altıncı Koşusunda üç aylık bir aradan sonra yarış gören ve bu gruptan farklı performansa sahip olan MARDİNAR Uzayan mesafede günün bankosudur.


Günün Yedinci Koşusunda  Uygun grupta ÖZDORUK İlk atımdır. GOBAKLI, ŞÜKRANINOĞLU, DERVİŞDAYI, TURNAŞAHİNİ  sırasıyla.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM 
5-3-10//9-2-8
6-12-2-11-5
8-1//2-4-3-6
6-4-5-10
11-MARDINAR
3-5-8-7-4
                                                             24//144TL Bol şans.