BURSA

GOLD CREST: Şimdiye kadar yirmi sekiz koşuda boy gösteren safkanın on iki tabelası ve üç de birinciliği bulunuyor. Yarış hayatının son yedi koşusu kaldı ve ard arda tabelanın en iyi yerlerinde bitirmesi gerekiyor. 

JACKIE BROWN: Yirmi üç kere koşulara iştirak eden safkanın iki birinciliği ve yedi de tabelası var. Son dört koşu hakkı olan safkan bu yarışında tabela yapması halinde şansını beşe yükseltecek. Eğer üst üste iki tabela yaparsa sekize bu sayı üç olursa yarış hakkı on bire yükselecek. Yani kalan koşularında en az tabelada yer almak için mücadele edecektir. 

LADY HUNTERS: Yirmi yedi yarış, on iki tabela ve de bir birincilik istatistiği ile yarış yaşamını sürdürüyor. Son yedi koşusu ve alacağı her tabela bunun üzerine ekleme yapacak. Eğer bugün tabelaya girebilirse sekiz, ardından bir tabela daha yapabilirse on üç yarış hakkına erişecek. 

URFA 

KARAKENT: Sahaya indiği on iki yarışta üç kez tabelaya adını yazdırdı. Eğer bugün ikincilik elde edebilirse şu anda sekiz olan yarış hakkı on sekize ulaşacak. İkinci değil de üçüncü veya dördüncü olursa bu sayı on olacak. 

KIRIK TESTİ: Start aldığı on dört yarışın sadece üçünde tabela içerisinde yer bulabilen safkanın bugün tabela elde etmesi halinde mevcutta altı olan koşu hakkı ona yükselecek.

NEZATOĞLU: İştirak ettiği on bir yarışta yalnızca bir defa tabelada kendisine yer bulabildi. Son dokuz koşu hakkı kalan safkanın en az üç kez tabela veya iki ikincilik alması gerekiyor.  
YÜREKKAAN: Yarış yaşamına iyi bir başlangıç yapan safkanın otuz yarışta yedi birincilik ve sekiz tabelası bulunuyor. Son dokuz yarışı kalan safkan bugün ikincilik çıkarabilirse bu sayı on bir olacak. 

MONDİNİNOĞLU: Altmış yarış, yirmi bir tabela ve üç birincilik ile koşan safkanın yarış hayatı risk altında. Son beş koşu hakkı ve bu yarışı dahil acilen tabelalar elde etmesi gerekiyor. 

EDİZHAN: Yarış hayatı yüksek risk altında olan safkanlar arasında. Son iki koşu hakkı ve bu yarışından ikincilik çıkarması halinde bu hakkı on dörde yükselecek, tabelaya girerse on olacak. 

BÜYÜKYENER: Günün riski en yüksek safkanı diyebiliriz. Yarış hayatının son iki koşusu ve ikisinden de en az ikincilik çıkarması lazım. Yani bu yarışında en az ikinci olmalı aksi halde son yarış hakkı kalacak ve kesin birincilik parolasıyla koşacak.