7 Mart 2020 Cumartesi

07 Mart Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı TahminleriBöyle programlarda ters kurgu yapmak, görünenin dışına iki banko yazıp diğer ayakların patlamasını beklemek daima en doğrusu olmuştur. Ben de tam olarak böyle oynayacağım. 

FATİH AĞA: Safkan ilk defa açık yarış koşacak. Rakipleri oldukça denk. Burada formuyla dikkat çeken Memduhağa'nın abartılı bir şekilde koşturulduğunu düşünüyorum. Üç haftalık dinlenme sürecinde bu yarışa itina ile hazırlanan ve de idmanlarında iyi dereceler çıkaran Fatihağa, her mesafede başarı sağlamasıyla bu gruba da gücünü hissettirerek koşuya ağırlığını koymaya çalışacaktır. 

DAKOTA: Dakota bugün daha evvel geçtiği ve de geçildiği rakiplerle bir daha karşı karşıya gelecek. Safkan oldukça ağır bir kiloyla koşacak ancak Gökhan Kocakaya, böyle ağır kilolu atlara gerçekten çok iyi biniyor. Ayrıca yakın zamanda ağır kiloyla erkek rakiplerini de geçmişti. Bugün koşudaki bütün atlar dişi. Bu da onun ayrı bir avantajı olarak göze çarpıyor. Ben yine rakiplerine göz açtırmayacağını ve de totosuna bir birincilik daha yazdıracağını düşündüğüm safkanı kuponumda banko olarak işaretleyeceğim. 

GURBET ATEŞİ: Evvelki sene Grup 1 Cahide Koşusu'nda ikinci, Grup 1 Haralar Koşusu'nda dördüncü olan Gurbet Ateşi'nin kaba kumda yaptığı yarışlar hiçbir şekilde ölçü alınmamalı. Çünkü sentetikte daima iyi atlarla koştu ve de iyi yerlerde bitirdi. Bu koşunun öncesinde ise 1000 metrelik çalışmasında 26-1.08 rahat ve de 600 metrede iç pistte 27-41 rahat yaptı. Ayhan Kurşun'la katılacağı bu ilk yarışında, dişine göre rakipleri gerisinde bırakmasını bekliyor ve de banko olarak öneriyorum. 

Herkese bol şans dilerim. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.3.6.7.10.4.5.2
2.9.5 // 1.10.3
3.1 // 6.2.5
1 DAKOTA BANKO
6 GURBET ATEŞİ BANKO
6.5.1.4.10.11.9.8

26.88 TL // 134.4 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder