7 Mart 2020 Cumartesi

07 Mart Nalkapon Adana At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana müthiş bir kurgu veriyorum kıymetimi bil. Dürbün Necdet'ten aldığım istihbarata göre apranti yeğenlerimden Burak Bektaş dün akşam tekele gibi yüklü miktarda şampanya almış. Bugün birinci koşuyu kazanıp jokey olması an meselesiymiş. Etrafındakilere caka satıyormuş. Yardakçıları peşinden ayrılmıyormuş. "Bugüne kadar 149 yarış kazandım ama en kolayını yarın kazanmam söz konusu. Korkmadan arkama bitmiş ikili, üçlü kuponlarını yapın. Yoksa pişman olursunuz, haberiniz ola." diyormuş. Bize de Alsima'yı banko yazmak düşmek düşer.

Yeğenim üçüncü koşudaki Vahşi Kız da ortalığı birbirine katmış. Padokta karışıklık çıkmış. Birkaç kendini bilmez erkek at ona sarkıntılık yapmış. O da ikisinin kulağını, üçünün de bacağını ısırıp imha etmiş. Galoplarında uçuyormuş, bunu gören Ahmet yeğenim de soluğu antrenörünün yanında almış, beni bindirmezsen pişman olursun, demiş. Haberin ola. O da seve seve Ahmet'im, senin binmen bizim için şereftir, demiş. Kesin kazanacaklar diyor Dürbün.

Yeğen son ayağa geldiğinde çoluğu çocuğu televizyonun başından kaldır. Telefonunu elinden al. Çok kan dökülecek yeğen çok! Wanpir'in en az sekiz atın kanını emmesini beklediğim söylentileri doğrudur. Dürbün'ün söylediğine göre, o galobunu yaparken hep bariyerleri kırıp çimlerin üstünde debelenirmiş. Çimi çok severmiş. Başka atın çime basmasını istemezmiş. Onunla koşan atların çoğunu bir sabah boynundan ısırılmış halde bulmuşlar. Esrarengiz olayı çözmesi için dedektif tutmuşlar. Ama bir türlü çözememişler. Wanpir bir gün seyisiyle ahırda bira içerken her şeyi itiraf etmiş. Onu tutuklayıp hayvan mahkemesinde yargılamışlar. Hakime "Son yarışımda neredeyse geçiliyordum. Çok kızdım. Gece soluğu beni geçmek üzere olan Başar'ın yanında aldım. Onu ısırdıktan sonra da kendimi tutamadım." demiş. 6 ay ceza almış. Yeni çıktı yeğenim sen de biliyorsun kaç ay koşmadığını. Bu gizli bilgileri hiçbir yerde bulamazsın.

Şimdi sana düşen, ganyana gidip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Adana kurgumu aynen oynamak. Sonra da müsveddeyi yok etmek. Ortaklarımız çoğalsın istemeyiz değil mi yeğenim? 


Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 ALSİMA BANKO
3.2.4
4 VAHŞİ KIZ // 5.1
1.13.9.5.6.4.8.7
3.1.9.7.6.2
9.4.1.5

40.32 TL // 120.96 TL 

2. ALTILI

1.13.9.5.6.4.8.7
3.1.9.7.6.2
9.4.1.5
1 AĞA BABAM // 3.6
3.6.7
8 WANPİR BANKO

120.96 TL 

1 yorum: