GAYEMSU: Son yarışlarında yeniden bir istikrar yakalayıp form tutan kısrak mesafenin de lehine olmasıyla favorim. Yine ikinciliğindeki görüntüsünü beğendiğim Vaseem ve son koşusunda tek olarak önerdiğim Kronos ikilisi de bu koşuda şanslı olabilecek safkanlardır. Potansiyelli Liderbatur ve ağır kilosuna rağmen Sultanbatur da ihmale gelmeyecek atlardır.

KARAMÜRSEL: İnatçı yapısı ve başarılı jokeyiyle ideal mesafesinde ön plana çıkan safkan özlediği birinciliğe ulaşabileceği bir grupta start alıyor. Üst üste kazanan ve daha önce Özcan Yıldırım ile bir kez bir araya gelip sahadan galip ayrılan Keremcan, yakaladığı formla Kızılhan, sprinter Muhrip ve bomboş kilosu ile Esrar Dede rakip olarak değerlendirilebilir. 


YALPAGAN: Ard arda üçüncülüklerini başarılı bulduğum safkan önde koşuyu hızlandıracak rakiplerinin de çokluğundan istifade ederek sonlardaki etkili ataklarıyla koşuyu lehine çevirecektir. Günün bankosu olarak değerlendirilmesi taraftarıyım.


PRECIOUS JEWEL: Özlediği piste kavuşan safkanın jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde rakiplerinden sıyrılarak birinciliğe uzanmasını beklesem de üst üste kazanan Utkun Baba ve yine çim pistte farklılaşmasını beklediğim Triple Crown'ın da mücadelenin içinde olmasını bekliyorum.

Günün dördüncü ve son ayaklarında zaman zaman birbirine üstünlük sağlayabilen safkanlar bir araya gelmiş durumdalar. Bu koşularda bütçe ve kurgu dahilinde olabildiğince isme şans vermeyi uygun gördüm.

Herkese bol şans dilerim.

10,2,5,8,1
4,5,1,2,9
4 YALPAGAN BANKO
4,2,1,3

15,17,12 // 5,6
4,2,3,1

72 TL
120 TL