Yeni Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri, At Yarışı Tahminleri, 23 Ekim

Dün Adana'da mükemmelliğimi herkes bir daha gördü. Yeğenlerim 250 lira aldık diye üzülmesin ben 250 liraya iki gün üst üste altılı bulduracağım.

Tevziyeye giderek yaklaşıyorum ve düşmanlarım korkudan tiril tiril titriyor. Kel Tahminci abinin oynadığı kuponu gördüm 25 lira veren Ankara'yı bulmuş ama benim bankomun yanına at yazmış. Aklı olsaydı bankomu tek atıp misli oynardı zaten benim bankomu tek atmayan benden görüp yazmıştır çünkü geçilmesi imkansızdı.

Düşmanlarımın çuvala koyup mahalleme getirdiği kara kedilerden birinin resmini paylaştım sayfamda yeğenlerim üzerimde oynanan oyunların farkına varsınlar diye. Sarımsak bir de rakıyla kaçıyorlarmış sabah ilk işim bir bağ sarımsak bir ufak rakı alıp sokağa dökmek olacak. Kahveye giderken çöp tenekesinin kenarından bana bakıyorlar hiçbir ara taşı gelmiyor üç gündür hep kaybediyorum. Eskiden müthiş oyunculuğumla herkesi bezdirmiştim şimdi benimle oynamak için kuyruğa giriyorlar. Oynayamayanlar yancı oluyor yine benim cebimden çıkıyor.

Bugün bankolarıma çok güveniyorum. Kapattığım ayaklarda bombalar patlayınca büyük bir ikramiye bizim olacak. Karataş şu KHOR KALBA'ya Hışman ne biçim bindi beni yazın hakkını vereyim demiş. WANETA kaçmayacakmış yeğenlerim istihbaratım sağlam haberiniz ola. Sahipleri STORM GİRL'ün eyerine sehpa yaptırmış viraja kadar Karataş viskisini yudumlayıp bitter çikolatasını yiyecekmiş.

Dünkü bombam BOTANVADİSİ gelmiş olsa da altılı para vermedi. Bugün bankolarım şov yapacak yeğenlerim kahveye gidin televizyonun karşısından bir yer seçin sonra da çay, sigara, taş konkenle bankolarımın tadını çıkarın.

ALTILI TAHMİNİM


1 KHOR KALBA // 3.4.2
12 WANETA BANKO
6 CÖMERTKAN // 5.8.9.4.2
8 STORM GİRL BANKO
11 TOLGA // 9.10.4.1.7.3.6.5.2
6 MAVİŞ HANIM // 11 .12.10.4.1.2.8.5.3

144 TL