Günün Yedili ne Yedili Ganyan Ayağında ilk koşusunda sonlara diri girerek kazanan kalite safkan TOPANGA yarışın hiç bir yerinde mücadeleden kopmamıştı. Baba kan hattından bu sene koşan üç kardeşi tabelaya dahi girememişti. Anne kardeşlerinden Grup koşularda başarılı yarışlar koşan birincilik ve tabela yapma başarısı gösteren TONYA orta ve uzun mesafeli yarışlarda özellikle çim koşuların da daha başarılı olacak safkan 24//1.01 işiyle kuponlara tek bırakılabilir. 


ADINI SEN KOY  Koşu hayatına bu pistte başlayıp sekiz koşunun dördünü kazanırken üç defa ikincilik bir  defa da tabelaya girebilen ADINI SEN KOY son yarışında daha sert rakipler arasında dördüncülükte kalmıştı. Burada koşan safkanlardan daha iyi performansa sahip olduğuna inandığım safkan bu hafta kaba kumda 26//1.07 yaparak koşuya eksiksiz hazırlandı. Numarayı alıp çıktığı gibi uygun rakipler yanında bitirecektir. 

MANDARİN-Mİ BOMBON geçtiğimiz sene AYASOFYA koşusunda bu mesafede bir araya gelen safkanların mücadelesinde boyun farkı ile MANDARİN galip gelmişti. bu sene ise DOLMABAHÇE koşusunda tekrar kozlarını paylaşacaklar. Bu sene koştuğu koşularda etkili olamayan MANDARİN bugün daha müsait grupta tek rakibi olan Mİ BOMBON'u kollayacak gibi. Bu iki safkanı ayırımsız kuponlara yazmak gerekir. 


KARA KAMÇI AT YARIŞI TAHMİNLERİ