03 Mart Philadelphia İstatistikleriGÖĞÜSGEREN

İlgililerin yeni sezona idmanlar'da çok üstüne gitmeden yarış koşarak yavaş yavaş forma sokmaya başladıkları ve bunu yaparken'de kazana kazana gittikleri GÖĞÜSGEREN  yaz sezonuna'da damga vuracak gibi duruyor. Daha önce kolay geçtiği rakipleri içerisinde bu sefer çok'ta iyi durumda olan ekürisi ile var olan şansını dahada artırması ile bu yarışı kazanacağına inanıyorum BANKOM.

DUQUAN

Sezon basışında şartların sıfırlanması ile kazancı sıfırlanan ismin bugün ŞART 5 'de koştuğunu görünce ve mevcut rakipleri ile sınıf farkını söylememe dahi gerek olmadığını düşünüyorum. Start ile birlikte alacağı liderliği aynaya kadar koruyacağını düşündüğüm isim günün en sağlam bankosudur.

CRICOOR

Orjin itibari ile bana göre uzayan her metre  kendisi için daha'da iyi olan ismin özellikle son yarışını çok beğendiğimi ve kendi kendime uzuna çıkınca çok can yakacak dediğimi dün gibi hatırlıyorum. Anne kardeşlerinden birisinin KİNG DROK diğerinin KİNG HERO olduğunu'da ayrıca hatırlatmak isterim. Bugün bence özlediği mesafe'yi yakalayan ismin çok iyi koşacağını düşünüyorum. Alternatif tekimdir.

GEDİZKAYA Tarışın ağır tempoda gideceğini düşünüyorum. Kendisini öne atacak isim RUSGELİN olacaktır. En son koşusunda 4 boy şahlanarak çıktığı koşusunda hemen ön gruba dahil olmuş son yarışında ise sert rakipler arasından varlık gösteremezken bugün uygun rakipleri yanında düzlükte etkili gelerek koşuyu lehine çevirmeye çalışacaktır. Alternatif tekim. 

ROMEO Verdiği ara sonrası iki yarış kazanan safkan formunu sürekli yükseltirken son yarışında daha sert rakipleri geride bırakıp, bugün için ise stiline ve çabukluğuna yetişecek bir isim olmadığı için günün bankosudur.. 


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.