03 Mart Adana Gazete Tahminleri


11 Temmuz Nalkapon Ankara At Yarışı TahminleriYeğenim aldığım son duyumlara göre Teoman yeğenimin tahminlerini çalan bir takım kişiler kabadayılık yapıyormuş. Asarız, keseriz diyorlarmış. Onlara bir çift lafım var: Ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız. 

Al sana bir tevziye kuponu daha yeğenim. Çerez altılısı peşinde olanlar ganyan bayine gitmesin de leblebicinin önündeki kuyruğa girsin. İki biralarını da ben söylerim, köprü altında keyiflerine bakarlar. Benimle yola çıkan ciğerini söküp gelsin yeğenim. Tahminlerime oynayanlar çöp kutusunun yanında otursun. Her gün yatan kuponunu çöpe atar ama bir gün çöp bidonuna doldurduğu banknotlarla keyfini çatar. Benim adım sürpriz soyadım bomba unutmayın. 


    11 Temmuz Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri

DESTİNG STORM Ankara pistinde uzun mesafeli beş kum yarışının dördünde tabelaya girme başarısı gösterirken daha sert rakipler arasından mücadele eden safkan bugün uygun grupta yer alacak ilk at olarak önerilebilir. fakat İstanbul pistinde çok iyi hazırlıklar yapan GRAN EFE iki yarış önce uzun mesafeli çim yarışında ikinci olurken o gün iyi safkanları geride bırakmıştı. iki safkanın ayırımsız yazılması düşüncesindeyim. 

TOROS DAĞI geçtiğimiz sene daha sert rakipler arasında iyi koşular çıkarta altı aylık aranın ardından İstanbul pistinde ikincilikte kalan safkan ilk defa bu mesafeye çıkacak fakat bugün bu rakiplerine üstünlük sağlayacağını düşünüyorum günün bankosudur.  Rakip arayanlar Ankara pistinde uzun koşulu kum koşusunda kazanan ALTUNSARAY ilk sırada değerlendirebilirler.KARA KAMÇI AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.