BANKOCU AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Üst gruplardaki yarışlarından sonra tam uygun rakipleri bulan Kurtçabey koşunun hızlı geçecek olmasının avantajını da kullanıp birinciliğe uzanacaktır. İlk ayakta da çok hızlı giden bir yarış izleyeceğiz. Özcan Yıldırım Sun Burn'e daha önce 5-6 kere bindi ama hiç kazanamadı; bu defa kazanabileceği şartları buldu. Ağapersen 1900 metreli yarışında Halis Karataş'ın bindiği Saadın Gücü'ne geçilmişti bu kez öyle dişli bir rakip de yok. Bu şansı geri çevirmeyebilir. Bugünkü maiden yarışlarda zorlu gruplar var ve ben o ayaklardan sürpriz çıkmasını bekliyorum. Son ayakta da sert grupta üçüncü olan İçil favorim olacak. Herkese bol şans. 

7.9.6.2.4.3
8.7.6.2 // 11.9.10
1 KURTÇABEY BANKO 
1 AĞAPERSEN BANKO 
6.5.2.1.8 // 12.11
3.7.8 // 12.10

21.60 TL 
105.84 TL 


İZMİR TAHMİNLERİM

KAVACIK BEYİ: Beş ay aradan sonraki yarışı mükemmel olan safkan çok daha hazır gireceği bu yarışta bankomdur.


SUN BURN: Son güçlü gurupta koştuğu yarışını hiç ölçü almadığım kalite safkan güzel hazırlıkları ile alternatif tekim.


Urfa uçağı kalkıyor yeğen. Çalışmalarım bitti, kurgum hazır, bombalarımı döşedim. Bugünkü müthiş kuponum Las Vegas'da rulet masasında çerezini yemelik oldu. 33 lira veren altılıyı bulanlar hipodromdan evine dolmuşla değil taksiyle döndü; 3 bin lirayı bulanlar Antalya'da üç yıldızlı otelden erken rezervasyon yaptırdı ama benim kuponumu oynayanlar kendine lüks muhitlerden ev bakıyor. Gücümün farkında olanlar fırsatı kaçırmamak için günübirlik sayfama girip oyunlarımı takip ediyor. Yazımdan da anlayacağın gibi Urfa'da uçak gibi bankom var yeğen. Birkaç tane de kulağıma fısıldanan tüyo var onları da yazdım haberin ola. 

Şimdi Tayyar yeğenime birkaç çift lafım olacak. Yeğen Şili'de tatil yapmayı istiyormuşsun o zaman sana üstün altılı bilgimi kullanıp Şili yarışlarını yakalatmama ne dersin? Gavur memleketinde gavur parası yemek lazım. Sen biletini aldığında bana haber vereceksin oraya vardığında bana Şili bültenini postalayacaksın ben de oturup çalıştıktan sonra sana tutmuş kuponu geri göndereceğim. Orada cebinde tomarla parayla Şilili güzel kızları peşine pervane edeceksin tamam mı? TJK, ABD'den sonra Şili'nin de peşime düşmesi beni etkilemez. Bir kurdun peşinde kırk çakal yoksa o kurt kurt değildir yeğen bu böyle biline. Yıllardır bıkmadan usanmadan peşimdeler, sürekli kuponlarımı takip ediyorlar. Hangi bayiye gitsem oraya gizli ajanlarını yolluyorlar. Müthiş kurgularımı takip et yeğenim büyük para kaldıracağımda ya favorim startta kalıyor ya da koşudan son dakika çıkartıyorlar. Kıskanılmak doğamda var, mükemmelliğim her yerde konuşuluyor, kahvede adım altılı profesörü. Cebimde sürekli tutmuş kuponlara sardığım bir nazar boncuğum var. Bazen cebimde para kalmıyor hemen ilk gördüğüm bayiye girip tutmuş kuponlardan birini bozduruyorum. Gerçek gücümü herkesin anlaması için geri sayım başladı. TJKya göndereceğim füzeyi rampaya yerleştirdim. Fitili ateşledim artık kimsenin gücü beni durdurmaya yetmez haberiniz ola. 


1.11.9.6.8.4.10
4.5.13.8.1.3
7.4.3 // 2.15.10
2.10
2 ŞEVALABLA BANKO
2.3.11.10.8.6.1

70.56 TL
141.12 TL