TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Yüksek Uçuş: Verdiği aradan sonraki yarışlarında buradaki rakiplerinden bir çoğunu rahat geçen safkan daha iyiye giden durumu ile zor programdaki BANKOM

1. Koşu: Koşan isimler arasında tercih yapmak gerçekten zor birçok zaman iyi yarışlar çıkarılmış formunu kaybetmiş ya da geriye alınmış tekrar koşar duruma gelen safkanlarin yarisi zor geçecek gibi ama Karaheves aradan sonra yaptığı çalışmalar ile iddialı dönüyor pistlere, moral bulan Gökhan Cersei ile çok iddialı olduğunu düşünüyorum. Koşunun sürprizini ise Fire Flame yapabilir.

2. Koşu: Geçen yarısında jokeyin atına çok guvenmesinden dolayı acele etmesiyle kaybeden Yüksek Uçuş giderek form tutmuş durumda. Yüksek Uçuş Uğur Polat ile kazanacağı düşüncesindeyim zira Uğur çok acele etmeyecek formsuz rakipleri yanında rahat kazanacaktır. 1200'i 1.25 yapması da çalışmalarının ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.


3. Koşu Merih Şahinter yarışın öne çıkan iki ismi sevdikleri mesafe. Trakya Ateşi ve Azmi reis hatalarını kollayacak isimler. İki yıl aradan sonra üç yarış gören Yalnizefe sürpriz yapabilir.


4. Koşu Her safkani ile yarışseverlere ya ne atlar var be dedirten her gün yeni bir heyecan yaratan Aracı Ekurisinin Nadide safkanlarindan bir tanesi daha yarın sahne alıyor Cebertay bu safkan çok kaliteli olmak ile ilk yarısı olmasına rağmen 1.13 gibi güzel bir derece ile kazanmasını bildi. Alternatif tek olarak küçük kuponlarda değerlendirilebilir.5. Koşu Son yarısında gösterişli bir birincilik alan Behramkale formunu devam ettiriyor. Börtecine karakter olarak sevdiğim isim dışı olmasına rağmen bu grubu geçebilecek performansa sahip bir isim çalışmaları da mükemmel Won Calm özlediği birinciliğe ulaşabilir. Black Wasp sihirbaz stiline uygun bir isim olması sebebiyle mutlaka kuponlarda yer almalıdır.


6. Koşu Formda isim son karar koşuyu kazanmaya yakın olan isim diğer ayaklara dağıtıp son karara rakip olmasını beklediğim birkaç isim ile bu koşuyu geçmeye çalışacağım zira formu ile çalışmaları çok yerinde olan safkan tekrar bir birincilik daha elde edebilir.
2.4.1.3.6
12 YÜKSEK UÇUŞ BANKO
6.7.1.2.9
4 ÇEBERTAY // 5.1.3
2.1.5.4.3.6
3.4.5.7

36 TL
144 TL
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.