Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben bomba gibiyim haberin ola. Dünkü müthiş İstanbul kurgumun beşte kalmasının yüksek moralimi çökertmiş olması mümkün. Ama dimdik ayaktayım. Senin evde oturup üstün altılı bilgimi kullıp hazırladığım müthiş kurgularımı beklediğini düşünerek kendimi motivete ediyorum. 

Akşam kahvede oturmuş, Sülük Ahmet, Düdük Hüseyin, Sümük Ahmet'i taş konkende söğüşlerken Çaykur Rıza demli çay ikramımı önüme koydu. O anda bana dönüp "Dayı, senden de Süper Baba olurdu. Keşke evlenseydin." dedi. İşte o zaman yarama bastı yeğenim. Aklıma Fallik Fadime geldi. Ne günlerdi onlar. Onunla yaşadığım geceleri unutamam söz konusu. Onun için pavyon fedailerinden Falçata Rıfat'ı falçatayla traş etmiştim. Neyse yeğen taş konkende cebime indirdiğim gaymelerle evin yolunu tuttum. Bana özel ayrılan bülteni kahvecinin çırağına aldırıp yüklü bir bahşiş vermiştim. Eve vardığımda bir de ne göreyim dersin. İkinci ayakta Süper Baba bankom koşuyor. Meğerse Çaykur Rıza, Dürbün Necdet'ten tap sikrıt bir mesaj almış. Bana da onu gizli kodla söylemiş. Görüyor musun yeğenim, istihbaratım nasıl çalışıyor. 

Şimdi gözünü dört aç yeğen. Sana kimsenin vermeyeceği müthiş bankomu veriyorum. Beşinci ayakta Girayer bankomla bugün Adana'nın altına dinamit döşemem mümkün. Her an her şey olabilir, haberin ola. 

Bugün son ayaktan yatmak yok yeğenim. Önlemimi aldım. Senin için bütün gücümü kullanıp son ayağa kadar azar at yazdım ki orayı kapatalım. Tevziyeye çok yakınız. Bir de yeğen benim adım sürpriz, soyadım bomba sakın unutma.

Gözlerinden öperim. Şansın bol ola. Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

2.4.11.6.8.9
4 SÜPERBABA // 6
2.3 // 1
3.2.5.1.4
4 GİRAYER BANKO
4.2.1.6.8.16.11.5.7.3

42 TL // 126 TL