Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri


MADİBA ikiyarış önce beraber koştuğu safkanlar ile tekrardan bir arada olan safkan koşunun gidişatı kendsine yarayacak gibi, iki yarış önce BADARBUNGA'nın  numarayı alacağını düşünmüştü herkes fakat AKINŞAH numarayı alıp bir solukta yarışı bitirmişti. O gün MADİBA yarıştan düşmüş gibi görünse de son 100 metrede yeniden toparlanıp az daha mesafe olsa  kazanacak görüntüsü vermişti. Son yarışını sert grupta koşup tabelaya giremeyen safkan temposu yüksek olacak koşuda bugün etkili sprinti ile kazanacaktır. ilk altılının ilk bankosu dur. Rakip arayanlar son yarışlarını sürekli uzun mesafede koşsa da bu yarış için hazırlıkları dikkat çekici olan DASKYLEON değerlendirebilirler..

PUZZLE hayatının ilk koşusunda dördüncü olurken sonlarda güçlü gelmiş fakat mesafe kısa gelmişti. Kazandığı son yarışında ise mesafenin uzaması avantaj olmuş koşuyu kazanmasını bilmişti. Hazırlıkları da iyi olan safkan bugünde kazanacağını düşünüyorum dileyenler kuponlarına tek bırakabilirler. Günün Diğer bankosudur. Rakip arayanlar son yarışında jokeyinin yanlış yer tutması sonucu ikincilikte kalan EMİRHAN BEY ve buradaki rakiplerini geride bırakan STAR OF STEEL değerlendirebilirler. 

HOT CHOCALATE geçtiğimiz sene bu pistte A3 koşu kazanırken CEM CEM gibi klas safkanı bu mesafede geri bırakan son koştuğu orta mesafeli yarışta sonlarda güçlü gelip yarışı lehine çeviren safkan önde ekürilerin tempoyu vereceği koşuda hem ideal mesafesine çıkacak hemde eskiye nazaran daha iyi durumda bugün de kazanmasını bilecektir. Günün bankosu.
KARA KAMÇI AT YARIŞI TAHMİNLERİ