Nalkapon Altılı Tahmini

Yeni Nalkapon altılı tahmini ve at yarışı içerikleri için sitemize gerçekleştirdiğiniz girişten ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Yeni Nalkapon Altılı Tahmini

Yeni Nalkapon altılı tahmini her gün sürpriz kuponları, sağlam tekleri, banko atları ve bomba isimlerle yarış severe oyun veriyor. Siteniz sihirli kantarma kaliteli yazar kadrosu, her bütçeye uygun at yarışı kuponları ve güncelliğini sürekli korumasıyla daima bir numara.


Yeni Nalkapon altılı tahmini namı diğer Nalkapon Dayı 1958 doğumludur ve ömrünün uzun yıllarını ahırda geçirmiştir. Daha doğrusu atlara adanmış bir ömür diyebilirsiniz. Şimdilerde evden kahveye, oradan ganyana ve nihayetinde ev doğru süregelen bir hayat yaşasa da geçmişi epey hızlıdır. Zaman zaman tahmin ve görüşlerinde vakti zamanında yaşadığı aksiyon dolu olaylara değinir ve takipçilerinin yüzünde bir tebessüm oluşmasına vesile olur. 

Yeni Nalkapon altılı tahmini konusunda bizim söyleyecek çok fazla şeyimiz, kuracak yeterince cümlemiz yok. Bu yüzden Nalkapon Dayı'ya hazırlayacağımız içerikten bahsettik ve bizlere kendisini tanıtan kısa bir yazı göndermesini istedik. 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Müthiş kurgularımın tadını çıkarıp ganyanda bombalarımla caka satıyor musun? Güdümlü füzelerim hedefi vurduğunda etrafındakilere sayfamı öğretiyor musun? Her ne kadar etrafım düşman ordularıyla çevrili olsa da her gün yeğenlerime Yeni Nalkapon Altılı Tahmini yazıyorum. Bir yandan cephede onlarla savaşırken öbür taraftan TJKyla olan mücadelem sürüyor. Kahvedeki popülerliğim de cabası. 

Ben ilkokulu ahırda, liseyi padokta tahsil ettim yeğenim. Doçentliğimi Adana'da Profesörlüğümü de Veliefendi'de aldım. Gücümün tartışılması imkansız. Her hipodromda ağzımın içine bakan, ahırların arasında dolaşıp bana istihbarat toplayan seyis yeğenlerim var. Gerçek kimliklerini bilmesinler diye onlara kod adı veririm. Hepsiyle günü gelince telefonda gizli görüşmeler yaparım. Sonra da müthiş kurgularımı sayfamda paylaşırım. Yeni Nalkapon Altılı Tahmini yazdın mı doğru sayfama gelirsin. Gücümün farkına var. 

Yancı Hikmet, Büllük Adnan, Sansar Ahmet, Çaykur Rıza, taş konkende sğüşlediğim emekli takımı hakkında son bilgileri sayfamda bulabilirsin. Bana kötü yazılar yazmak için sayfama girme. Methiyeler düz, çok sevdiğini, ne kadar büyük bir oyuncu olduğumu söyle ki çevrem genişlesin. Gözlerinden öperim. Sayfamı bul. 

Yeni Nalkapon Altılı Tahmini her gün düzenli olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Dayının muhteşem tespitleri, esprileri, bombaları ve daha fazlası için sizleri düzenli olarak sitemize giriş yapmaya davet ediyoruz. Bununla birlikte yakın çevrenizde, ganyan bayiinde at yarışlarına ilgi duyan her kim varsa bizimle tanışmalarına vesile olabilirsiniz. 

Teşekkür ederiz.