PEACE RUBY: Kariyerinin ilk koşusunda virajı gerilerde dönen safkan düzlük üzerinde muhteşem bir sprint atarak usta atlar gibi önlere sarktı ve de ikinciliği kurtardı. Bugün daha tecrübeli ve de binicisi artık safkanın huyunu suyunu daha iyi biliyor. 1000 metrelik çalışmasındaki 24-49-1.03 çalışarak şeklindeki dereceli işiyle de göz dolduran safkanın maidende daha fazla kalmayacağına inanıyor ve de banko olarak öneriyorum. 

FEDAİ // SERDAR KHAN: Urfa'dan gelen Fedai tam dişine göre grubu, kantarmasını seveceğini düşündüğüm Hışman Çizik'le bulmuşa benziyor. Daha sert gruplarda elde ettiği neticeler ve de bu koşudaki kilo avantajı göz önünde bulundurulduğunda Serdar Khan'ın şansının da çok yüksek olduğunu söylemek gerek. Küçük kuponlarda bu iki safkanın yeterli olacağını düşünüyorum.

ÇELİKKALKAN: Son startında yarış istediği ölçüde süratlenmemesine rağmen Aşemez'e zor anlar yaşatan Çelikkalkan, bugün Artuklu ve de Bildenhan'ın da oyuna dahil olmasıyla istediği derecede hızlanacak bir yarış bulmuşa benziyor. Beş atın katıldığı mücadelede üç safkanın önde yahut öne yakın gidecek olması, sabırla bekleyen ve de sprintini sonlara saklamasını bilen Çelikkalkan için uygun şartları doğuruyor. Bugün ilk grup yarış birinciliğini almaya yakın bulduğum Çelikkalkan'ı jokeyi Ahmet Çelik ile alternatif tek olarak öneriyorum. 

Herkese bol şans dilerim.

Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

1.3.7.5.4.10.9.6
8 PEACE RUBY BANKO
4.7 // 5.1
4 ÇELİKKALKAN // 5
1.8.2.3.9.10
7.5.3.1.9

33.6 TL // 134.4 TL