Süpürgeci Sülo yeğenim günlerdir benim için erkenden kalkıp idmanları seyrediyor. Aldığı gizli notları da mühürlü zarfa koyup kargoya veriyor. Her ne kadar her gün bana kargo gelmesi kahvedekileri huzursuz etmiş olsa da onlara gizli bir olayın peşinde olduğumu söyleyip rahatlattım. Dümbük Bilal bile yanıma uğrayıp "Hayırdır Dayı'm. Bir sıkıntın, derdin yoktur, inşallah. Sana bir telefon kadar yakınım. Ben ve 250 adamım emrinde, haberin ola." dedi. Neyse yeğenim biz müthiş kurguma dönelim. Senin için yaptığım hazırlıkları merak ettiğini biliyorum. Heyecandan yerinde duramıyorsun. Yeniden sahalara döndüğüm için geceleri uyuyamadığın günlerin geldiğinin de farkındayım. Kucağında bültenle saatlerce hangi atları vereceğimi beklediğin anlar yakın. Benim adım sürpriz, soyadım bomba bu böyle biline. Bilenler bilmeyenlere gücümü anlatsın yeğen. Popülerliğimin eski günlerdeki gibi yüksek olması lazım. 

Süpürgeci Sülo yeğenim bana mühürlü zarfta gönderdiği son gizli notunda "Dayım bu sabah erkenden kalktım. Bakkala gidip iki yumurta, 50 gram beyaz peynir, 100 gram siyah zeytin, 50 gram helva, yarım ekmek alıp eve dönmüş olmam mümkün. Kahvaltımı yaptıktan Veli'ye gittim. Emirlerini harfiyyen uyguladım. Tribüne çıkıp dürbünümü çıkardım. O anda Directors Out galop yapıyordu. Sağa baktım yok, sola baktım yok. Bütün saatçilerin şaşkına dönmüş olması söz konusu. Sonra bir baktık ki Halis abi yanımıza geldi. Ona dönüp Halis abi galop neden yapmadın, diye sorduk. O da gülerek bize baktı. Az önce yaptım ya, dedi. Kimse inanmadı, bizimle kafa buluyor sandık. Kameraları geri sarıp izlediğimizde bir de ne görelim. Directors Out, martılarla beraber gökte uçuyor." İki saatçi orada düşüp bayıldı  Dayım haberin ola." dedi. 

Görüyorsun yeğenim Veli'de neler oluyor. Güçlü istihbaratım olmasaydı halin nice olurdu. Evinde oturup galop pistini izlerken gördüklerine inanman mümkün olabilirdi. İyi ki ben varım. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

5.1.3.10.6.2
8.1.3.5.2.4.11.6
6.2.3.7
1.4
1.2 // 4.5.6
3 DIRECTORS OUT BANKO

53.76 TL // 134.4 TL