29 Şubat Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Aylardır sitedeki yeğenlerimden teklif üstüne teklif aldım. Yanıma gelip ayaklarıma kapandılar. Haftada bir gün elimi öpmek için kahveye uğradılar. Onları her defasında reddettim. "Yeğen bu paralar beni tatmin etmiyor. Tevziye düşük çıkıyor. Gücümü bu bültenlere ayıramam." diyerek onları başımdan savdım. Ama artık zamanı geldi de geçiyor bile. Çim kokusu alıyorum yeğenim. Çiftlikte koşan müthiş tayların ezdiği çimlerin kokusu burnumda tütüyor. Bu sene tevziyeyi almamız an meselesi, haberin ola. 

Müthiş bankom Çelikkalkan'ı görünce hemen telefona sarıldım. Gidişat uzmanı usta ganyancı, eski ortağım olan sitedeki yeğenlerimden Sinan Serttaş'ı aradım. Bu ayakta onun üstün bilgisine ihtiyacım olduğunu gördüm. Ona bankomu söylediğimde gözleri fal taşı gibi açıldı. Hemen bülteni eline aldı. "Dayım haklısın vallahi, önünde saygıyla eğilmem mümkün." dedi. Sonra elime bir kağıt kalem alıp dediklerini tek tek kaydettim.

Söylediğine göre Artuklu kimseye kafayı vermezmiş. Bildenhan da onun kuyruğunu koklaya koklaya peşinden gidermiş. Onun da arkasında Aşemez olurmuş. Aşemez'in iç tarafında, bariyerin dibinde de Oğuzboylu ilerlerken en arkada avını takip eden sinsi bir çakal gibi Çelikkalkan olurmuş. Bildenhan, atlar son düzlüğe gelince gücünü göstermek istercesine Artuklu'nun yanında bitermiş. Aşemez de ondan geri kalmayıp yanlarına sokulurmuş. Çelikkalkan da onları izlemeye devam edermiş. İki yüz metre boyunca birbirlerini yiyip güçlerini bitirdiklerinde de Çelikkalkan en dıştan müthiş bir sprint atarmış. O üçü hangimiz kazandık diye birbirine bakarken Çelikkalkan fotoğrafını çektirip ahıra gidermiş. 

Sinan Serttaş yeğenim, ona böyle müthiş bir banko verdiğim için ellerimi öpüp telefonu kapattı. Ama Dayın durur mu yeğenim? O kapatır kapatmaz Dürbün Necdet'i aradım. O da bana müthiş bir banko verdi yeğenim. Haydi yine iyisin. Kendine sakladığı müthiş Serdar Khan bankosunu bize verdi. Söylediğine göre tek rakibi Fedai'ymiş. 

Akşama müthiş İstanbul kurgumu bekle yeğenim. Asıl şovu o zaman göreceksin, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

5.3.4.1.10
8.7.5.6.1.10
7 SERDAR KHAN //  4
4 ÇELİKKALKAN BANKO
1.2.8.9.7
7.5.1.2.3.6

63 TL // 126 TL 
Etiketler

Yorum Gönder

7 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
 1. Çelik kalkan iddalımısınız? 😊

  YanıtlaSil
 2. Sinan Sertaç niye yorum vermiyor

  YanıtlaSil
 3. Çelikkalkanın daha karakter kazanması lazım 3 olur sen yinede. 2.3.1 ekle

  YanıtlaSil
 4. Nalko Dayı hoşgeldin.senin yokluğunda farenin bir tanesi cirit atıp duruyor ortalıkta,altılı konusunda insanları dikermiş ukalanı ,zibidinin biris,,üstelik terbiyeziz ve ahlak yoksunu küfürbaz bir fare,bu sitede böylelerine yorum ve şablon paylaşmasına yer veren yönetime bravo diyerek alkış tutuyorum aferin,iyi halt ediyorlar böyleleri demek lazım bu siteye,gariban kesim böyle gt,lere güvenip oyunoynuyor alakasız oyunlar paylaşıyor bunu bir an önce defetmezlerse bu site çökeer.Emeklerine sağlık bol şanslar herkese.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Shinza kamili küfürrlü konuşan yazan dallama sensin millete suç atma lağam faresi seni arizona kertenkelesi gibisin ortalığa pisleme dalkavuk seni 😎

   Sil
  2. o senmisin amk dallaması ,amucuğun ogli

   Sil
 5. Oğuzboylu bu guruba uzak çeker serdar khan da geçilmez size iki banko değerlendirin ...majesteleri ben bir yere not edin bu ismi 😎

  YanıtlaSil