BANKOCU AT YARIŞI TAHMİNLERİ
Ederlezi karşısında yapacak bir şeyi olmayan Gold Foot uzun mesafede zayıf bir at. Ama kısa koşularda bu grupta hiçbir atın rakibi olabileceğine inanmıyorum. Artık daha emin ellerde ve jokeyi Özcan Yıldırım oldu. Çok kolay bir birincilik bekliyorum, bankom. 

Runner Cat form ve kalite bakımından rakiplerinden çok daha farklı bir at. Üçüncü olduğu yarışındaki rakipleri bugüne oranla daha sertti. Sürpriz aramak istemeyenler tek atabilirler. 

Dün İzmir'de bankolarım ikincilikte kaldı. Zaten kazansalardı da altılıdan yana şansımız yoktu. Ancak Adana yarışlarında farkımızı ortaya koyarak doğru kurguyla ikramiyeye ulaştık. Zor ve sürprize açık olduğunu söylediğim birinci ve son ayakta büyük bombalar patlayınca arası boş olan programın ikramiyesi de cazipleşti. Birçok ayağın birincisinin üç aşağı beş yukarı belli olduğu programda doğru kurguyu yapanlar kazançlı çıktı. Umarım fikirlerimiz ışık tutmuştur. 

Özellikle Facebook'ta ileri geri konuşup üslupsuz yorumlarla moralimizi bozmaya çalışan bazı kişiler var. Bunları anında engelliyorum. Biz hiçbir karşılık beklemeden elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu kişiler ya bundan rahatsızlık duyuyor ya da bizden her gün doğru tahminler verme mucizesini gerçekleştirmemizi bekliyor. Amaçlarından emin değilim ancak terbiyesizliğin de lüzumu yok. 

Bursa'da Gold Foot kalitesiyle kazanmaya yakın duruyor. Likapa da son koşularında sınıf atlayan bir at. Küçük kurgular için bu iki safkanı tek atmak uygun olur diye düşünüyorum. Runner Cat de günün öne çıkan atlarından bir diğeri.  

Urfa tahminlerim de ilerleyen saatlerde bu sayfada Bursa'nın hemen altında yer alacak. Herkese bol şans dilerim. 

El değiştirdikten sonra Urfa'ya getirilen San Marino'ya hiç sıkılmadan bir yarış gösterildi ve pist tanıtıldı. Farklı sınıfı ve çok iyi hazırlıklarıyla koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm safkan günün bankosudur.

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.