NALKAPON ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim maşallah. Sabah leblebi takviyemi yaptım, gücüm yerinde. Adana'dan çok ümitliyim haberin ola. Bu defa çerez parası vermeyecek. Cebimizin şişmesi mümkün.

Zaman zaman büyük bombaları en önden verdiğim söylentileri doğrudur. Ama önce biraz yeşillenmesi lazım bültenlerin; ben böyle kumlu yarışlarda ustalığımı konuşturamıyorum. Tevziyeler az olunca altılılar da 250 gram fındık parası veriyor, benim müthiş tevziyelik kurgularım da üçte beşte kalıyor. Eski günlerime dönmeme az kaldı bu böyle biline. TJK bilerek çimleri başlatmıyor ki ben gözden düşüp popülerliğimi iyice kaybedeyim. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Adana'ya bakıyorum da Nobel Prensesi bankom orada öyle duruyor. Onu ne zaman banko yazsam kazanıyor, geçen defa yıktığımda geçilince bütün kahve şoka uğradı. Çaykur Rıza'nın 50 lik kuponu yattı, Yancı Hikmet hemen sıvıştı. Bugün onun kazanacağını biliyorum.

Duyduğuma göre Büllük Adnan boyundan büyük laflar ediyormuş. Diyormuş ki bu Nalkapon'u devirmem an meselesi, elimden kimse alamayacak. Ona sadece bir çift sözüm olacak: Sen vurursun dikiş atarlar, ben vururum toprak atarlar haberin ola. Beni eski günlerime döndürmeyin. Zor sakladığım karanlık tarafım her an ortaya çıkabilir. 

Adana müthiş kurgumu görüyorsun yeğenim. Senin yapman gereken ganyancıya gidip el altından müthiş kurgumun yazılı olduğu müsveddeyi uzatıp imha etmek. Sayfamdan çıkmadan önce de sitedeki yeğenlerime omuz vermek için yapmayı unutmamak. Şansın bol ola, gözlerinden öperim.