Kara Kamçı Adana Altılı Ganyan Tahminleri, Yorumları, Analizleri, 

Selam sevgili dostlar Adana pistinde cılız gibi görünen bir program var bakalım Neler olacak Bugün Yedili Ganyan tahminide vereceğim Bol Şans Herkese.

Günün Birinci  Koşusunda Yeniden eski formunu yakalayan ve bu gruptan daha farklı rakiplerini geride bırakan AŞK VE GÜL Yedilinin ilk ayağında günün bankosudur.

Günün İkinci  Koşusunda bu pistte ikinci olduktan sonra daha güçlü rakipleri geride bırakan 5 ay gibi ara verip yeniden başarılı koştuğuna inandığım AŞK DENİZ'i ikinci bankomdur.

Günün Üçüncü Koşusunda Her türlü sonucun çıkacağı bu ayakta DURMAZOĞLU İlk atımdır. Çalışmalarında iyi dereceler çıkartan JUNIOR SANCAK ve MÜCBİR Daha sonra şanslı olabilecek taylardır. Bu taylardan sonra hepsine şans vereceğim sırasıyla şablonda görebilirsiniz.

Günün Dördüncü  Koşusunda İlk yarışında çok etkili olup kazanan ve çalışmalarında da çok iyi dereceler çıkartan DIANDRA İlk atımdır. Son koşusunu kazanırken çok iyi derece cıkartan CHINSALI Bu koşuda  kendine yer edinecektir. Bu koşuda farklı performans beklediğim RIVER BABE, ve QUEEN MELİSA, daha sonra şans verdiğim safkanlardır.

Günün Beşinci Koşusunda bu pistte ikinci olduktan sonra daha sonra çimde bir yarış görüp başarısız olan WHITE CREST ilk atımdır. Son iki yarışına anlam veremediğim ama bu Koşuda kantarmasını tanıyan jokeyiyle APİKO DORA Bu koşuda özlediği birinciliğe uzanabilir. Daha sert gruplarda başarılı yarışları olan kendisine uygun bir grup bulan DELİ İMPARATOR, CANLI HEDEF ve GALOP TO WEST daha sonra şans verdiğim safkanlardır.

Günün Altıncı Koşusunda Geçtiğimiz koşuda daha sert rakipleri geride bırakan ES ANADOLU Bugün mesafeyi yadırgamasa Bu grupta kazanması normal olur. Fakat eksik koşması halinde KALANTOR, ORMANCI DAYI ve VİCDANSIZIN devreye gireceğini düşünüyorum.

Günün Yedinci Koşusunda Son yarışında dikkatimi çeken ve formunu en üst seviyeye taşıyan SHANDA İlk atımdır. son yarışı etkili olan diğer bir safkan TESLA İse ikinci şans verdiğim safkandır. SEA PEARL Daha sonra.