11 Temmuz Ankara 8. Koşu Tay AnalizleriBOLKAR AĞA: Annesi Cihanbanu; Mert-Kan ve Karambol.1 ile anneden, Manço ile tam kardeştir. Pedigri olarak ilgi çekici olduğu söylenebilir.

DİLİRAN: Katıldığı 54 yarışta on yedi birincilik elde eden Semada Yıldız gibi kaliteli bir safkanla anneden kardeştir. Tam kardeşi Abidem start aldığı ikinci koşuda Ankara çim pistinde kazanmıştır. 

İSTASYON: Hepsi çim pistte olmak üzere Ankara'da iki, İstanbul'da bir yarış kazanan Asarlı ile anneden kardeştir. 

YELKİN: Demiriz, Çakırım ve Endertay ile anneden kardeştir. 

YIRTLAZ: Tam kardeşi Nene Avşar yarış hayatının ilk koşusunu Ankara çim pistinde bugünkü jokeyi Samet Erkuş ile sürpriz bir sonuca imza atarak kazanmıştır. 

YOLDAŞHAN: Kısa, orta ve uzun mesafede pist ayırt etmeden elde ettiği neticelerle 580 bin TL kazanç sağlayan Yoldaş ile anneden kardeştir. Annesi Akdidem ise çok az tayı koşan  ve bunlar arasında Güngör Ağa'yı da bulunduran Akmert isimli aygır ile anneden kardeştir.

ALOYSHA: Daştanbey, Burukmert ve Burukkızı ile anneden kardeştir. Annesi Vika'nın Turbo'dan nasıl bir tay vereceğini biz de merak ediyoruz. 

CENBERFİN: Anne kardeşi Altınyaprak Elazığ'da koştuğu ilk beş yarışın dördünden birincilikle ayrılmıştır. Delifeto'nun aygırlık kariyerinde koşan ilk tayı.

KÜÇÜK HABER: Bu eşleşmenin ilk tayı ve annesi Küçük Fırfır yalnızca bir yarış kazanabilmiş. 

ÖZGELİN: Annesi Şengülhanım başarılı safkan Saraycan ile tam kardeştir. Koşan anne kardeşi yok: 
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.