Bugün sürprizi az atlı koşularda aramanın daha isabetli bir karar olduğuna inancım tam. Ben de bu yoldan ilerleyip zayıf duran programda ikramiye arayışında olacağım. 

KIZILHAN // KARAMIH: Yarışın bütün yükünü çektiği mücadelede son metrelerde liderliği kaptırmasına karşın yeniden doldurup gelerek ikinciliği kurtarırken az farkla kaybeden Kızılhan, bu defa istediği neticeyi elde edebilir. Karamıh, yeniden form yakaladı ve de bunu birincilikle süslemeyi başardı. Bugün çoğu zayıf rakiplerinin arasında Kızılhan'ın yapacağı en ufak hatayı affetmeyecektir.

MY ROYAL SUN // DOYOUN HEARTED: My Royal Sun yine mesafesinde koşacak ve de önde pek rahatsız edilmeyecek gibi. Ancak başta da söylediğim gibi ben burada sürpriz arayacağım. Bu sebepten son koşusundan kazanan Doyoun Hearted'ı küçük kuponuma yazarken geniş oyunumda hepsine yer vereceğim.

EXTRAVAGANT: Çok uzak farkla, çok rahat kazandığı koşuyla dikkatleri üzerine çeken Extravagant, bugün biraz olsun sertleşen rakiplerine rağmen yeniden birincilik elde etmesini beklediğim isim. Bu mücadelede rakipleriyle kilo kiloya mücadele edecek olmasının yanı sıra çok üst düzey bir forma ulaşan safkan, uyum yakaladığı binicisiyle rakiplerini alt etmesini bilecektir. Günün bankosu olarak yazacağım.

Herkese bol  şans dilerim.

Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri 

8.1.9.6.3.7
4.3 // 2
3.2.4.1.5
1.2 // 4.3
1 EXTRAVAGANT BANKO
2.4.3.9.1

31.5 TL // 126 TL