GÜVENBEY iki yarış önce bu pistte aprantisinin hatasi sonucu yanlış yer tutan ve yarışı ikincilikle bitiren safkan tekrardan uygun kilosu ve iyi hazırlıkları ile koşuya katılacak Bugün ayni hataya düşmediği takdirde günün sürprizini gerçekleştirebilir.

YARİSSA Son yarışında önde numarayı alıp sonlarda nefesi yetmeyen isim bugün kısalan mesafede daha şanslı görünüyor. Anneden TALYA Yavrusu olan safkan koşuyu çıktığı gibi bir solukta bitirebilir. İlk atımdır.

CLARK KENT Geçen sene daha sert gruplarda başarılı olan Bu sene ise iki yarış görüp formunu yakalayan safkan uygun grupta koşacak. Son calışmasında 24/50 rahat yaparak formunuda üst seviyelere getiren isim Günün en sağlam bankosudur.

BARANIN GÜLÜ Bursa ve kocaeli pistinde kazandıktan sonra istanbul pistinde başarısız olan Daha sonra burada sert gruplarda tabela başarısı gösteren safkan yeniden sevdiği pist mesafe ve uygun grupta ilk atımdır.

LİPAKA start sorunu giderildikten sonra son üç yarışında başarılı yarişlar sergileyen son koşusunda sert rakipler arasında sonlarda güçlü gelip koşuyu yakin ara bitiip son çalışmasında ise 26/1.05/1.18 rahat yaparken fa7zla sıkıştırılmayan safkan artık koşu kazanacak kıvama gelmiş durumda Günün diğer teklerinden birisidir.

ALTILI GANYAN ŞABLONU
8-4-3-5-1
4-5///HEPSİ
2-CLARKKENT BANKO
1-2-7
1-5-2
7-LİPAKA//10-8-9-5
                                      5.40///135 TL bol şans..