BURSA

MİSİLİ ORHAN: Bugüne dek on dört yarışa katılan safkanın koşu hayatının geriye kalan döneminde yer alacağı dokuz koşudan en az dördünde tabelaya girmeli veya ikisinde ikincilik elde etmeli. 

KALINKA: Şimdiye kadar start aldığı hiçbir yarışta tabela içerisinde yer bulamayan kısrağı son yedi yarış hakkı kaldı ve en az dört kez tabelaya girmesi lazım ya da iki defa ikincilik hanesinde yer almalı.

KAPTAN AMCA: Toplam yirmi dokuz yarışa katılan safkan on üç kere tabelaya girme başarısı gösterdi. Form düşüklüğünün ardından yeniden toparlanma dönemine girdi ve kalan sekiz koşuda en az iki kez tabela içerisinde yer alması gerekiyor. 

URFA

AIGAI: Son beş yarış hakkı olan safkanın en az üç kez tabelada olması gerekiyor veya iki defa ikincilik almalı. Otuz altı yarışta altı birincilik ve altı da tabelası bulunuyor. 

ICON: Yirmi üç kez piste çıkan safkanın yedi tabela ve bir de birinciliği var. Son iki koşu hakkı kaldı ve en az bir kez tabela yapmaya ihtiyacı var. 

ZEITGEIST: Yarış yaşamının son koşusu olan safkanın tabelaya girmesi halinde yarış hayatı uzamıyor; sadece bir sonraki yarışında da son yarış hakkından devam etmesine vesile oluyor. Kazanmak ya da ikincilik en faydalısı olacaktır. 

MAKEDON: Zeitgeist gibi risk altında bir safkan. Kalan iki koşusunda da hedef yapılarak sahaya ineceğini düşünüyoruz. 

RACLETTE: Son beş koşu hakkı ve tabelaya girmesi halinde bu sayı sekize yükselecek.