WONDER KID // MUTLU ÇOCUK: Berberoğullarının safkanları ile birinciliklere imza atan Gökhan Gökçe, son dönemde iyi bir form yakaladı. Wonder Kid oldukça istikrarlı bir isim ve de bugüne dek hiç tabeladan düşmedi. Bugünkü rakipler de dengi isimlerden oluşuyor. Mutlu Çocuk'un anası Victory Book, kalite safkan Bordonaro ile kardeş. Orjinini incelediğimizde Bordonaro ve de Mutlu Çocuk'un akrabalığının çok yakın olduğunu görüyoruz. Böyle yarışlarda kimin kazanacağını da kestirmek güç oluyor. Fakat ben bu iki safkanın ön planda olduğuna inanıyorum.

CAN DADAŞ // MY PRIDE: Yapmış olduğu hazırlıklarla formunu üst seviyeye çıkardığını gösteren Can Dadaş, daha evvelinde benzer grupları starttan çıktığı gibi aldığı liderliği potoya kadar koruyarak geçmesini bilmişti. Son startında benzer rakipler arasında koşan My Pride en iç kulvarı tutamayınca sonlarda istediği atakları yapamadı. Bugün binicisi düzlükte aradığı yolu bulabilirse çok etkili bir sonuca imza atabilir. 


SON OF YAVUZ: Son koşusunda Çetin Ok'un çok güvenmesinden ötürü kaybettiğini düşünüyorum. O gün viraj dönüldüğünde safkan, yanındaki rakibine göre çok rahattı ve de Çetin Ok, nasıl olsa geçerim, diyerek fazla üstelemedi. Nitekim onu geçmeyi de başardı. Ancak geriden gelen Wellborn'ü göremediği için çok kötü avlandı. Bugün ise Ahmet Çelik gibi daha kaliteli bir jokeyle piste çıkacak ve de gruba şöyle bir göz attığımızda artık maidenden çıkacak şartları bulduğunu da görüyoruz. Ben günün bankosu olarak değerlendireceğim.

Herkese bol şans diliyorum. 


Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri 


3.4.7.5
4.3.5 // 6.1
4.7.5.1.8.2
2.4 // 1.3
3 SON OF YAVUZ BANKO
2.1.5.7

40.32 TL // 134.4 TL