Dünkü Adana şovumdan sonra gelen beğenileri sayamadım. Selim yeğenim yüzümü kara çıkarmadı tıpkı bugünkü bankomun yapacağı gibi köy kasaba kurup kazandı. Gözlerinden öpüyorum. Müslüm yeğenim de bugün dayısını üzmeyip kazanacak. Yarış başladığında rakısını mezesini alıp iki duble attıktan sonra son düzlükten sonra çılgınlar gibi teşvik yapmasını bekliyorum. 

Dayın yeni başladı yeğenim. Dünkü mayınlarımdan sadece bir tanesi kazandı ama bundan sonra bombacı mülayimin kim olduğunu herkes görecek. Hedefimiz tevziye olduğu için bizi herkes anlamaz yeğen. Dün Facebook'ta o kadar büyük oyun mu olur yazmış bir densiz. Müthiş kurgum zafere ulaşınca süt dökmüş kediye döndü. Artık bunları muhatap almıyorum oyunlarım gereken cevabı verecektir. Üstün altılı bilgimin, harika bankolarımın, güdümlü füzelerimin tartışmaya açılması hoşuma gitmiyor. Mayın dedektörü gibi çalışan üstün altılı bilgim, bilgisayar gibi çalışan beynim sürekli kıskanılıyor ama bu beni daha çok kamçılıyor haberiniz ola. 

Tayyar yeğenim kemerini bağla. Dayının müthiş kurguları seni bu sene zengin edecek. Hemen ev sitelerine gir oradan kendine boğaza bakan bir daire bak. Dayın ölmedi yeğen bunu herkes görecek. Yapman gereken tek şey vereceğim kuponları iyi değerlendirip ufak paraları kazanarak büyük güne hazırlık yapman. Beni hafife alanların önümde diz çökmesi yakındır bu böyle biline. 

3.2.5.9.4.10.11.6
1.4.9.5.3
2 DOWN TOWN BANKO
2.1
2 ASALETLİ // 1.5.3
1.12.13.8.6.7

28.80 TL
115.20 TL