Günün idman pisti programına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:Kara Kamçı Ankara 2.Altılı Ganyan Tahminleri, Yorumları, Analizleri, 

Selam sevgili Dostlar Para veren Ankara yarışlarında hep beşte kalıyoruz Son Yirmi ikibin TL'yi Kurgu hatasından kaybettim İnşallah Bugün Bulucağız Şimdiden Herkese Bol Şans.

BAHSETMEDİĞİM VE ŞABLONDA OLAN ATLAR VAR..


Günün Dördüncü Koşusunda Burada iki safkanı ayırt edemedim ve ikisininde mutlaka yazılması gerektiğini düşünüyorum. Bunların İlki KULUTLU Bu safkanın bu koşuda çok farklı koşacağını ve koşuyu lehine çevirmek için tüm gücünü ortaya koyacağına inanıyorum. Diğer safkan ise ATOMBOMBASI Bu pistte çok başarılı yarışlar koştuktan sonra istanbul ve kocaeli pistinde başarısız olan tay bugün yeniden hem sevdiği mesafe hemde sevdiği pistte çok iddalı olacaktır. Öncelikle bu iki safkanın kuponlarda olması gerekir. Zaman zaman başarılı yarışlar koşan NERGİSBEY Bu koşuda dahada sürpriz bir safkan olarak yeri olanlara ilaç olabilir. Son Koşusunu Kazanan BABAMENDUH daha sonra.


Günün Beşinci Koşusunda Son yarışında Stratta Kalıp sonlarda güçlü Gelen ve hazır durumda olan DALİCİM İlk atımdır. İlk yarışını güle oynaya çok iyi derece çıkartarak Kazanan gücünü bu koşuda belli edecek olan GÜRSÜ,  ÇİFTE KAVRULMUŞ, BERRAK, AKARNEJAT, BENAZİRKIZ, KOŞANAĞA Sırasıyla.


Günün Altıncı Koşusunda Gazi Koşusunda Üçüncü Olduktan sonra İki yarış koşup tabelada bitiren COOGER  adana'da bu mesafede koşular kazandığını dikkate alırsak Sonlarda çok güçlü gelip koşuyu lehine çevirmek için herşeyi yapacaktır. Uzun aradan sonra İstanbul pistinde yarış kazanıp moral bulan ve daha sonra iki başarısız yarış koşan Kaba Kumun en iyi atlarından birisi olan MISTER STRONG En az COOGER Kadar şanslıdır. Bu iki safkanın buraya yeterli olacağını düşünüyorum. Yeri Olanlar BAVİREŞ'ide değerlendirebilirler.


Günün Yedinci Koşusunda MİSTER TİCKER, BELLA AMİGA, ASLA VAZGECEMEM, BURKUT Sırasıyla.

Günün Sekizinci Koşusunda daha önceleri izmir pistinde kaba kumda başarılı yarışları olan ve burada uygun grupta İLKAAN İlk atımdır. kum pistte daha başarılı olan ANGELHORSE, UZun aradan sonra yarış gören FOREWER HERE Ve TOUCH THE WOLF Bu koşu için yeterlidir.

Günün Dokuzuncu Koşusunda daha önce bu rakiplerinin coğunu Geçebilen CHACHKOVA Günün bankosudur.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

12-8-11-10 // 2-4-5
7-8-5-6 // 3-4-2
15-11 // 14
3-8 // 6-1
5-2-1-7
3-CHACHKOVA 
                                         15.36 TL  // 141.12 TL Bol şans.