YENİ NALKAPON AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Büyük gün geldi yeğen; dayın artık geri döndü. Üstün altılı bilgim çim yarışı gördü mü yerinde duramıyor. Bugünkü bülteni elime aldığımda her ayaktaki mayınları anında tespit ettim haberin ola. Bütün işi son ayakta Selim yeğenime bıraktım; bankomu getirmek ondan mayınlara tek tek basıp altılıyı bulmak benden. Bu sezon tevziye hayalimi gerçekleştirmeye çok yakınım bu böyle biline. 

KISIRDÖNGÜ koştuğu yarışlarında çok tutulmasına rağmen koşu içinde sıkıntı yaşayan safkan bugün kapalı gözlük ve dilbağı ile koşuya katılacak. Çalışmalarında da formunu aynı şekilde devam ettiriyor. Bugün değişen takısı ile koşuda daha şanslı olacağını düşünüyorum. İlk atımdır.

AĞVA Son koşularında sürekli tabelaya yakın bitiren fakat kazanma başarısı gösteremeyen safkan bugün şartlar lehine gibi görünüyor. Uygun kilosu ve mesafeye yatkınlığı ile iyi bir bekleme yapıp sonlarda koşuyu lehine çevirebilir Günün sürprize açık koşusunda ilk atımdır.

SELDANINOĞLU bu pistte üç yarış ard arda kazandıktan sonra son yarışında Embirhan'a takılan safkan bugün yeniden dişine göre rakipler arasında M. Kaya ile start alacak. Son çalışmasında da 27//1,11 hafif çalışarak yaparken fazla sıkıştırılmayan isim günün alternatif teklerindendir.

ERDEKEFESİ Bu pistte bir yarış koşturulduktan sonra geriye çekilen safkan sıkıntılarını da atlatmış olarak görünüyor. İdman pistinde birbirinden dereceli işler yaparak koşuya katılacak isim 27//41 rahat yaparak bu koşuda şanslı olacağını belli etti. İlk atımdır.

NORTH VALLEY Geçen sene daha sert gruplarda başarılı yarışlar sergileyen isim bugün çok uygun grupta koşacak. Verdiği aradan etkilenmeyeceğine inandığım safkan dişine göre rakipler arasında günün bankosudur.

ALTILI GANYAN ŞABLONU

7-2-5-1 // 3
10-2-8-9-7
7-5-4-3-1-2
5 SELDANINOĞLU // 1.4
4-1-3-9-6
2-NORTH VALLEY BANKO

36 TL 
135 TL