Ve tekrar Kocaeli Kartepe'de sizlere engin bilgilerimle oluşturduğum kurgumu paylaşıyorum.Umarım hep birlikte kazanırız.

İlk ayağa ne kadar at yazarsak o kadar şansımız artar.Fakat öncelikli olarak İstanbul'dan gelen 2 tay 9-Atıcı Kız ve 8-Saltukcan diyorum.Geri kalan şablonda.

VELİAHT : Son yarışında Haşmet,Balballılı gibi kaliteli safkanlarla koşup başarılı bir 3.lük alan Perfect Storm temsilcisi doru aygır kısalan mesafede daha başarılı olacaktır.Alternatif tek.

YENİLMEZ : Açık grup koşuda Ederlezi peşinde  2.lik yapan Kaneko temsilcisi bugün daha uygun grupta jokeyi hata yapmaz ise kazanır.Hata yaparsa öncelikli olarak 8-Royal Khan ve 2-Ad Hoc.

MAG BEY : Saltukhan orjinlial aygır başarılı yarışları sonrası kısalan mesafede etkili bir birincilik alacaktır.Bankom!

Dün bizim açımızdan çok talihsizdi. Hiçbir şey düşündüğümüz gibi olmadı ve sürekli kaybettik. Nazar boncuğu olsun diyerek yolumuza devam ediyoruz. 

İstanbul'da yedinci olurken tabelanın dibinde bitiren Atıcı Kız o gün ilgimi çekmişti.Kocaeli kumunda daha iyi bir performans bekliyorum. Son koşusunda birinciliğe uzanan Toygar ve aynı koşuda altıncılıkta kalan Musyus ikilisi ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır. Artık maidene veda etme zamanı gelen Mag Bey ve büyük ümitlerle alınıp beklentilerin çok altında kalan Şahhisar ikilisi bu koşuda yeterli olacaktır. Ben düşük bütçeli kuponlarda Mag Bey'in risk edilmesi taraftarıyım. Akranları arasında Kocaeli'de farklı bir görüntüsü olan Demirgüllü ile yeniden toparlanan Nehircan ikilisi son ayakta ön planda değerlendirilebilir.
9,6,10,8,7 // 1,2,4 4,2,5 // 7 7,2 1,2,4,7,8 4 Magbey // 7 1,7

18 TL
64.80 TL