22 Şubat 2020 Cumartesi

22 Şubat Serkan Yaşar Adana At Yarışı TahminleriLUNA LOVE GOOD: Katıldığı üç koşudan da çok rahat birincilikler elde ederek ayrılan ve de 1200 metrede 1.12 gibi çok harika bir derece yaparken neredeyse pist rekorunu kırmaya yaklaşan Luna Love Good, bu yarış öncesinde de düzenli hazırlıklarını yaparak her zamanki tatminkar derecelerini çıkarmış. Eğer bir aksilik yaşamazsa bir kere daha kazanmasını bekliyor ve de banko olarak öneriyorum. 


MEGASTAR: Şimdiye dek kısa ve de orta mesafede katıldığı yarışlarda başarılı bir performans sergileyerek ikinci grup yarışını geçtiğimiz günlerde kazanan ve de milyonlar kulübüne giren Megastar, orjini incelendiğinde uzuna da yatkın bir safkan olarak önümüze çıkıyor. Annesi Hekim, 1800 metre ve de üstü mesafelerde 8 birinciliği bulunan Sönmezalp'le ana baba bir kardeş. Daha önce geçmeyi başardığı rakiplerinin arasında bir kez daha kazanmaya yakın görüyorum. 


DR RIVER: Bu ayakta kısa bir orjin incelemesi yaptım ve de bulgularım beni Dr River'a yönlendirdi. Bu safkanın annesi River Queen, Gazi şampiyonu Pan River ile anadan kardeş. Orjin bakımından kum piste ve de uzuna yatkın olduğuna inandığım Dr. River, bugün her zamankinden farklı koşarak birincilik için en iddialı safkan olacaktır. 

Herkese bol şans dilerim. 
Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

1.7 // 3.8
3 LUNA LOVE GOOD 
1.2
2.7.6.3.5.1.8.10
5.2.3.4.9.7
1.2.4 // 7

40.32 TL // 107.52 TL 

2. ALTILI

2.7.6.3.5.1.8.10
5.2.3.4.9.7
1.2.4 // 7
3 MEGASTAR BANKO
3 DR RIVER // 4.2
6.8.11

30.24 TL // 120.96 TL

12 yorum:

 1. vah vah istemeden de olsa burayıziyaret ederken bir göz atatyım bakayım diyorum lakin gene saçma sapan bir şablonla karşılaşıyorum.120 tl.kupon kim yatırabilir? şimdi diyeceksin ,alternatif kupon 30,tl, ,,ne saçmalık bankosunun arkasında durmayan bir yorumcu ,bir safkan bankoysa banko oynarsın arkasından çizgi atıp,at sıralamak busenin kendi şablonuna güvenmediğinin göstergesidir.yani bu 120 tl,lik kupon tutsun ben buradan özür dileyip bir daha eleştiri yazmam.Orphan girlin günahı ne? 9 koşuda Ekiner var,hatta sürekli verilip bir türlü yarış sokamayan bir Anadolukan,çok saçmalamışsın.

  YanıtlaSil
 2. Shinza dallamalık yapma git işine burda başka yazarların yalakalığını yapma...önce adam ol saygılı ol ok

  YanıtlaSil
 3. siktir lan şerefsiz avukatlık yapma millet para verip oyun oynuyotr götuşağı

  YanıtlaSil
 4. bunca zaman bu siteyi ziyaret ediyordum amk boşunaymış sktğm götleri onun bunun avukatlığını yapacağınıza dürüst olun gevşekler

  YanıtlaSil
 5. yapacağın şablona sokaym bide hakaret ediyon,kaç kişi bu şablonu paylaşıyor hanginiz emek hırsızısınız amk.neredeyse birebir kopyası.

  YanıtlaSil
 6. Bu kadar at var 9 numara yok. Kendi tek yazmıştır.. Ayıp yazık günah, terbiyesizlik.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ArkDAŞIM SABAH DAHA YAZDIM YUKARIDA OKUYABİLİRSİN YORUMUMU,AMA BU ŞAPŞAL BUNU HAKARET OLARAK ALGIDAI GT ORPHAN GİRLİN SUÇU NE DİYE YAZDIM ADAM GİBİ CEVAP YAZACAĞINA GÖTLÜK YAPIP BANA DALLAMALIK YAPMA DİYE YORUM ATMIŞ BU KEBDİSİDİR KESİNLİKLE,BUNUN GİBİ YORUMCUYU SKM,İTİBAR ETMEYİM BU GEVŞEĞE İNSANLAR PARA VERİP GÜVENEREK OYUN OYNUYORLAR İŞTE NETİCE ORTADA BUNUN KADAR AHMAK BİR ALTILI TAHMİNCİSİ HERHALDE HİÇ BİR SİTEDE YOKTUR,ZANNEDERSEM BAŞKA YERLERDEN OYUN ÇALIP PAYLAŞIYOR BU ŞAHSIN BİLGİSİ YOK AT YARIŞINDAN.

   Sil
 7. Vereceğin ata sokkim sana güvendik 9 geldi...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. No Blood bu gevşeğe bakarak oyun oynuyorsan hatanın daniskasını yaptın demek bu gevşek tamamen katışıksız bir yakarca,skm vereceği paylaşacağı oyunuda bilgisinide bilgi zaten yok da işte oradan buradan bir şeyler öğrenmiş kulaktan dolma,bir kaç orijin öğrenmiş o kadarlık,burada gariban kesim var 120 lira kupon 8 atta patates oldu eleştincede kıçını acıttı herhalde yobazın.

   Sil
 8. lan serkanmısın ne karın ağrısısın biz bu sitede yıllarca varız sen ne skm sin defol git gariban insanlara verdiğin zarar yeterli para verip oynuyorlar göt.terket siteyi.yorum şablon paylaşma sen bu siteyi eski günlerindeki gibi istiyoruz bizler.senin varlığın ve yokluğun hiç bir şey kazandırmaz kaybettirmez,sakın o 2,5 gram aklınla bana hakaret etmeye kalkma öyle bir şamar yesin ki ne oldu deyip kiliseye gider selamünaleyküm dersin benden söylemesi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Lan amın oğlu kazanırken öyle demiyordun ..sihşnza dallaması senin kuponunu ağaç diye dikerim gölgesinde seni baba fingo yapar fikerim ok😎

   Sil
 9. ORPHAN GİRL'İN DÖRT AYAĞI BİRDEN GİRSİN GÖTÜNE AT YARRAĞI ASIL AMIN OĞLU SENSİN PİÇ TERBİYENİ MUHAFAZA ET OR..SIÇTIĞI ŞEREFSİZ

  YanıtlaSil