Bugüne ait İdman Pisti programını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

GÜNÜN İDMAN PİSTİ PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ


2.KOŞU

9-MOI JIZNI (SON 6 KOŞUSU ) Kalan koşularından bir tabela çıkarması durumunda (13) defa daha koşu kazanma hakkına sahip olacaktır. 

10-FERFORJE (SON 7 KOŞUSU ) Kalan koşularında iki tabela çıkartabilirse (8) üç tabela çıkartabilirse (9) dört defa tabela yapabilirse (17) koşu hakkı kazanacaktır. Bir defa birinci yada iki defa ikinci olduğu taktirde (19) koşuya daha katılma şansı olacaktır.

7.KOŞU

12-MAVİ ZAFİR (SON 7 KOŞUSU ) Son koşuları kötü olan safkanın bir birincilik ve iki ikincilikte (19) eğer üç koşudan da üç veya dördüncülük çıkartabilirse (7) koşuya katılma hakkını koruyacaktır..

ŞANLIURFA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 

2.KOŞU 

11-LUSİNGA (SON 4 KOŞUSU ) Bir birincilikte (20), iki ikincilikte (19),  üç defa tabelanın diğer basamaklarında yer alabilirse (11) kere daha yarış hakkı kazanacaktır. 

13-GECE MAVİSİ (SON 5 KOŞUSU ) Bursa'dan Şanlıurfa pistine getirilen kısrağın, bir ikincilik yaptığı taktirde (14) iki defa üç veya dördüncü olduğu zaman ise (13) defa koşulara katılma hakkına sahip olacaktır. 

6.KOŞU 

2-BİLGİNİNOĞLU (SON 6 KOŞUSU ) Kötü performansında dolayı durumu kritikleşen safkan, iki defa ikincilik yapabilirse (19) iki tabela yapabilirse (7) üç defa tabelanın diğer sıralamalarında yer alabilirse (11) defa daha yarışlara katılma hakkına erişecektir. 

15-OKGİBİ (SON 7 KOŞUSU ) Bir birincilikte (20), iki ikincilikte (19), iki defa 3 veya 4'üncü olduğu zamansa (14) koşuya daha katılabilecek. 

16-CESARET (SON 4 KOŞUSU ) Bir birincilikte (20), iki ikincilikte (19) iki defa tabelanın diğer sıralamalarında (9) koşu hakkı kazanacaktır.