İZMİR 

JACKİE BROWN: Yirmi iki defa start alan safkan iki birincilik ve yedi de tabela yaptı. Son beş yarış hakkı ve koşu hayatının devamı için tabela içerisinde yer alması gerekiyor. 

URFA 

LIFE IS A BREEZE: On dokuz kez koşulara iştirak edip iki birincilik beş tabela elde eden safkanın son beş koşu hakkı ve en az bir kez tabelada olması lazım. 

İNTİKAM RÜZGARI: Yarış yaşamının son iki koşusu olan safkanın en az bir kez adını tabelaya yazdırması gerekli. 

FINAL TRY: Şimdiye dek elli sekiz defa koşan ve yirmi iki tabela altı da birinciliği bulunan safkanın son dört yarış hakkı kaldı ve en az bir kere tabelaya girmesi gerekiyor.

PERİSU: Bugüne değin on altı kere yarışlara katılan safkan sadece son iki yarışında tabelaya girebildi. Son dört koşu hakkı ve bir ikincilik veya iki tabela yapması lazım. 

EDİZHAN: Yarış yaşamına hızlı bir giriş yapan safkan daha sonra form düşüklüğü yaşadı. Bugüne dek yedi tabelası ve iki birinciliği bulunuyor; kalan son üç koşu hakkında bir ikincilik veya iki tabelaya ihtiyacı var.

HASOĞLU: Safkana son yedi yarış hakkında en az iki tabela veya bir ikincilik lazım. 

TYPHOON: Doping cezası nedeniyle yaklaşık bir yıl sahalarda uzak kalan safkanın son altı koşusu kaldı. Gördüğü yarışın ardından en az bir tabela peşinde. 

ZEMBELEK: Doping cezasını tamamlayan isimlerden bir diğeri de bu safkan. Son iki koşusu ve bu iki yarışında da en az ikinci olması lazım. 

NIKOLAYEV: %50 tabela istatistiği ile koşan safkanın yarış yaşamında yedi birinciliği bulunuyor. Kalan son dört yarışında iki tabela yahut bir ikincilik yapması gerekiyor. 

ASİL MAHMUT: İlk beş yarışının dördünden birincilik çıkaran ve sonrasında üst düzey mücadelelerde boy gösteren safkan 2016 yılının ikinci yarısından sonra form düşüşü yaşadı. Kalan iki koşusunda da tabelaya girmesi gerekiyor. 

MAKEDON: Son üç yarış hakkı kaldı ve tabelaya girerek iddiasını sürdürebilir.