En Son!

6/recent/ticker-posts

NALKAPON AT YARIŞI TAHMİNLERİ

NALKAPON AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Dünkü Adana şovumdan sonra bütün gözler üstümde. Bütün gücümü harcayarak Bursa'ya hazırlandım. Bana güvenenleri mahcup edemem. Bugün aldığım riskleri her oyuncu alamaz yeğenim haberin ola. Lafı dolandırmayı sevmem cümlelerim keskindir; Şemsiyeni aç yeğen Bursa'ya tek yağıyor. Embirhan, İlgartay, Pekin Gold hepsi tek yeğen. Sana sadece ganyana gidip kuponumu oynamak kalıyor. Şimdi benim Urfa'ya çalışmam lazım yeğen biraz enerji toplayıp tevziyeye giden yolda bir adım daha atacağım. 

Bugün Kocaeli'ne nükleer bombalarımla saldıracağım yeğenim. Jet Gibi de bir tekim var. Etkisi tüm Türkiye'de hissedilecek. Üstün altılı bilgimi artık zapt edemiyorum tevziye tevziye diye yakama yapıştı bırakmıyor. Bankomun şov yapacağını biliyorum yeğen sırtını arkana yasla izle. Müthiş kurgumun tadını çıkarmak için yapman gereken tek şey bayideki kuyruğa girip oyunumu yatırmak. 

GÜLFEM Daha önce buradaki rakiplerinin çoğunu bu mesafede geçebilen son üç bursa pistindeki koşularında da tabela içerisinde yer bulup burada iki gün önce piste çıkıp 27/41 rahat yaparken formunu da yakalayan safkan bugün dişine göre rakipler arasında günün riskli bankosudur.

PENGUEN Burada hemen hemen denk gruplarda başarılı yarışlar yaptıktan sonra İstanbul pistinde şansını deneyip tabelaya yakın bitirdiği koşular ardından yeniden sevdiği pistte koşacak olan safkanın koşu şartları lehine gibi görünüyor. Bugün  iyi bir bekleme yapıp sprint mesafesini ayarlayabilirse koşuyu kazanabilir. İlk atımdır.

YEŞİLMASKE Koşu hayatına bu pistte başlayıp daha sert rakipler arasında bile başarılı olduktan sonra pist pist gezip iyi dereceler çıkartan safkan sıkıntılarından dolayı ara vermek zorunda kaldı. verdiği aranın ardından yarış görüp nefesini açan, İstanbul pistinde de 26//53 Rahat yaparak ne denli formda olduğunu belli eden isim koşu kazanacak kıvama gelmiş durumda risk alıp Günün bankosu olarak öneriyorum.

YÜCELİR  dört ay gibi bir süre ara verip iki koşu gören kalite safkan bugün önde kaçak rakipleriyle sıkı bir mücadele içine girecek. Koşu içerisinde sıkıntı yaşamadığı takdirde koşuya asılacak olan safkan kalitesi ile bir adım öne çıkıyor İlk atımdır.

TOKATÇI Son yarışında numarayı alıp viraj üzerinde 200'e kadar koşuyu forse eden fakat sonlarda temposu düşen safkan bugün mesafenin kısalması lehine olacaktır. Önde istediği tempoyu kurduğu takdirde çok şanslı olacak isim ilk atımdır.

HERO ADMİRAL Daha önce bu pistte bu rakiplerinin çoğunu geçen daha sonra formsuz bir döneme girdikten sonra son yarışında da çok iyi koşup son işinde de 25//50 rahat yaparak koşuya hazır şekilde girecek olan bugün ideal rakipleri arasında koşuya ortak olacaktır.

ŞABLON
6-GÜLFEM // 1-5-10-3
7-2-4-9-10-1-8
1-YEŞİLMASKE
1-3-5-4
4-5-2
3-8-5-4-10-2
                       25.20 TL //151.20 TL Bol şans..

Yorum Gönderme

0 Yorumlar