17 Şubat 2020 Pazartesi

17 Şubat Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri


FANİZAN: Kısa vadeli koşuda Sanberk'e az farkla geçilen safkan hemen akabinde ağır kiloyla katıldığı handikap yarıştan da üçüncü olarak ayrıldı. Bugün ise iyi hazırlıklarla gireceği mücadelede usta jokey Ahmet Çelik idaresinde piste çıkacak. Gruba şöyle bir baktığımızda kendisine denk rakipler görsek de birçok etkenin bir araya gelmesiyle yarışın favorisi olduğu söylenebilir. 

ANGRY BULL: İsmail Dinar ile katıldığı üç yarışı da kazanan safkan anadan Silent Cat ve de Guilty Pleasure gibi isimlerle kardeş ki bu orjinin hakkını da şimdiye kadar verdi. 1400 metrelik çalışmasındaki 24-1.03-1.32 ve de 800 metrelik 23-49 rahatlık çalışmalarının yanı sıra mesafenin de tam istediği gibi olmasıyla günün bankosudur. 

KICK COLLEN: Bugün iki safkanın sert mücadelesine sahne olacak ve de bunların arasına bir üçüncüsü girmeye çalışacak. Yani Kick Collen ve de Bratislava ikilisi arasındaki çetin mücadeleye The Last Dream dahil olmak isteyecek. Kick Collen, orjin bakımından benim kaliteli bulduğum bir at. 800 metrelik çalışmasındaki 24-48 çalışarak derecesi de çok etkili duruyor. Bratislava bugüne dek pek çok kez kazandı, Ahmet Çelik de binmiş. O da Kick Collen'den grubun etkili olabilecek ilk ismi. İstanbul iç pistinde yaptığı 1000 metrelik çalışmasındaki 24-1.02 rahat derecesi de bunun delili olarak sunulabilir. Kurteller ve de Mustafa Çiçek, süpriz yapmayı seven eşleşmelerden biri. Evvelki sene böyle bir koşuda büyük bomba yapmışlardı. Bu koşuda iki safkanı önde tutmakla birlikte üç safkanın da şanslı olacağına inanıyorum.

ANGEL OF DEATH: Angel Of Death tam bir grup atı. Zaten evvelki senelerde yaptığı yarışları, koştuğu grupları hepimiz biliyoruz. En son olarak Cumhurbaşkanlığı Koşusu'ndan ikincilik çıkarmıştı. Kariyeri boyunca da ilk defa şartlı yarış koşacak. Son altı galobunun üçü uzun mesafeli ve de en sonuncusu 800 metrede 24-48 şeklinde. Ben bu şartlar altında, bu kadar kaliteli bir atın geçilebileceğine inanmıyor ve de günün bankosu olarak öneriyorum.


Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri 

3.11.9.7.1
3.4.7.5 // 1.6
2.1.5 // 4
3.1 // 4
6 ANGEL OF DEATH BANKO
4.3.5.2.9

42 TL // 126 TL 


2 yorum:

  1. Babacigim sizi takip ediyorum bir aydir tik yok ne olur yardimci olun cok borcum var.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yanlış kişiyi takip ediyorsun gerçekten luzumsuz bir şahıs at yarışı adına.takibe devam et yakında donsuz çorapsız kalabilirsin.

      Sil