16 Şubat 2020 Pazar

16 Şubat Serkan Yaşar İzmir At Yarışı TahminleriMAVİ ÇOCUK: Bursa'da 1200 metreyi 1.15 yaparak kazandıktan sonra katıldığı mücadelede 1.14 içinde koşmasına rağmen güçlü rakibine boyun eğdi. 1200 metrelik çalışmasındaki 1.18-1.13-25 rahat dereceli çalışmasıyla form durumunun ne denli iyi olduğunu gösteren safkan Bursa'da Handikap 15'ten ve de Kocaeli'de kısa vadeli yarıştan silinerek buraya geldi. Bu da bana ilgililerinin hedef yaptığı izlenimini veriyor. Kalite jokeyi Gökhan Kocakaya'nın da günün en önemli koşusunda en hazır ata binmesi ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Ben bu şartları düşündüğümde safkanın birinciliğe çok yakın olduğuna inanıyor ve de banko olarak öneriyorum. 

DEMİRBARS: Gruptaki çoğu safkan gibi uzun mesafeyi tecrübeleyip bir birincilik, bir de üçüncülük elde eden Demirbars, bana bugün son yarışına narazan biraz daha hazır gibi geldi. Benzer şekilde Kaizbert temsilcisi Çiftetelli de uzun mesafede başarılı koşulara sahip bir isim. Ben zaten bu mücadelenin bu iki safkan arasında geçmesini bekliyorum. İzmir'de gerçekleştirdiği 600 metrelik çalışmasındaki genel görüntüsüyle de Demirbars'ı alternatif tek öneriyorum. 

SNOWHOUND: Koştuğu altı yarışta sadece bir kere tabelaya giremeyen Snowhound, İzmir'de piste çıktığı ilk koşusunda ümti verdi. Üstüne üstlük bugün bir de ekürisiyle beraber koşacak. Ekürisi Real North da üç aya vermeden evvelki koşularında göz dolduruyordu ancak sonraki üsreçte pek bir varlık gösteremedi. O da patladı patlayacak bir at. Elbette bugün ekürisi olması sebebiyle ganyanı pek yüksek çıkmayacaktır. 

Herkese bol şans dilerim. 

Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

3.1.2.5.7.6
6.2.1 // 5.8.3
4 MAVİ ÇOCUK BANKO 
2 DEMİRBARS // 1
8.2.5.4
10.6.5.3.1.4

30.24 TL // 120.96 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder