En Son!

6/recent/ticker-posts

14 Şubat Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri


ALPTUĞHAN // ÖZERDİNÇ: Grubun kalite bakımından önde gelen isimleri Alptuğhan ve Özerdinç bu ayakta küçük kuponlar için sigorta görevi görecek ancak son zamanlarda bu tip yarışlarda sürpriz atların kazanma olasılığı yüksek olduğundan ve de şablonumuzun elverişliliğinden yola çıkarak ben bu ayağı kapatacağım. Grup koşudaki üçüncülüğünün ardından kısa vadeli koşudaki ikinciliği de tatminkar olan Alptuğhan şüphesiz ki yarışın favorisi. Özerdinç ise evvelki senelerde sert gruplarda sergilediği perfomansla ön plana çıkan bir başka isim. Son dönemki formsuzluğu bu grupta pek dikkate alınmamalıdır. 

EXTRAVAGANT: Start aldığı koşuların yarısını kazanarak üç birincilik elde eden Extravagant, bugün bir tek kendisi için İzmir'e gelen jokeyinin yanı sıra düzenli hazırlıkları ve uygun rakipleri arasında günün bankosu olmayı hak ediyor. Sözü fazla uzatmadan, şartları kendisi için olan koşuyu kazanmasını bekliyor ve de banko olarak öneriyorum. 


NİNOŞUNOĞLU // GÜNGÖR AĞAYaşı ilerlemesine rağmen, yakaladığı formla üstü üstüne iki yarış kazanarak dikkatleri üstüne çeken Ninoşunoğlu geçtiğimiz haftalarda bir kez daha satış koşusuna katılarak birincilik elde etmişti. Akabinde ise Romeo ve Alptuğhan'ı geçerek kısa vadeli bir yarış kazanmıştı. Devam eden formuyla kendine uygun rakipleri de bulan safkan birinciliğin en güçlü adayı. Güngörağa, bugün yeniden, kendisini en iyi tanıyan ve de daha evvelinde birçok kere birincilik elde ettiği binicisi Hüseyin Şimşek ile piste çıkacak. Grubun ağır toplarından biri olan safkan özlediği birinciliğe bugün ulaşabilir. 


Herkese bol şans dilerim.

Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri 

8.2.5 // 6.3
1.5.6.2.7.8
2.1 // 3.4.5
1 EXTRAVAGANT BANKO
4.1.6.5
5.3.2

30.24 TL // 126 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar