En Son!

6/recent/ticker-posts

10 Mart Yarış Hayatı Riskli Atlar

İZMİR

TERSLALE: Bugüne kadar start aldığı on dokuz koşuda sadece beş kez tabelaya girebilen safkan bundan sonra kalan üç koşusunda tabela yaparak kendisini çemberin içinde tutabilir fakat iki ikincilik veya bir birincilik alması en çok işine yarayan sonuç olacaktır. 

THE BEST GİFT: Katıldığı on yedi yarışta sadece üç kez tabelaya girebilen safkan bugün en az bir tabela için piste çıkacak olsa da kalan üç koşu hakkı olduğunu söylemek gerekiyor. Bu tarz çok riskli safkanlar genellikle en iyi yerde bitirmek için sahaya çıkar.

URLA ZAMANI: İştirak ettiği kırk koşudan altı birincilik çıkaran safkanın yarış hayatının son koşusu olup kesinlikle tabelaya girmesi gerekmektedir. 

ARAS FIRTINASI: Bugüne değin on dört defa yarışlarda boy gösteren safkan sadece bir kere tabelaya girebildi. Yarış hayatının son altı koşusu ve en az iki ikincilik veya üç tabelaya ihtiyaç duyuyor. 

KOCAELİ

BAHTIAK: Start aldığı otuz yedi yarışın dördünde kazanma başarısı gösteren kısrak şampiyon safkan Denizim ile tam kardeştir. Son üç yarış hakkı ve en az bir kez tabelada olmalı. 

KRASNODAR: Yirmi dört defa koşup hiç kazanamamış bir at. Kalan son beş yarış hakkında tabela ya da tabelalar yaparak iddiasını sürdürebilir. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar