En Son!

6/recent/ticker-posts

13 Şubat Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri


Günün ikinci ayağında, maidende yaptığı güzel üçüncülükten sonra zor grupla şartlı yarış koşan Pentimento, bu kez dengi rakiplerin arasına çıkmasıyla ilk sıradan yazılmalıdır. Son üçüncülüğünde aşama içerisinde olduğunu belli eden Ömer İn My Love, güçlü orjini ile Storm Breaker, üçüncülüğü dikkat çeken Son Of Yavuz bu ayak için yeterli görünüyor.

Evvelki senenin sonlarında benzer grupları zorlanmadan geçebilen Galyalılar, bu sene sert rakipler içinde koşulara başladı. Son koşusu Handikap 21de olan safkan dördüncü oldu ve de uzun zaman sonra iyi bir jokeyle start alacak. Çalışmalarında fazlaca sıkılmayan Galyalılar'ın bu yarıştan birincilik çıkarma ihtimalini yüksek görüyor ve de alternatif tek öneriyorum. Grubun formda ve de istikrarlı ismi Reco, iyi orjiniyle her an patlama yapabilecek durumdaki Wonderfull, bir de İzmir pistini seven Dymaxion rakip olarak yazılabilir.

Günün dördüncü ayağını incelediğimizde birbirini geçen ve de geçebilecek durumdaki atları bir arada görüyoruz. Bunlar arasında benim ilgimi çeken isim ise sıklıkla aprantiyle koşmasına rağmen bu kez jokey bindirilen  Realist olacak. Sinan Özen'le iyi bir uyum yakalayan Selinika ve de kazanmayı bilen Asla Pesetme rakip olarak değerlendirilebilirler. 

Her geçen gün artan form durumuyla dikkat çeken ve de son startında günün en önemli favorisi durumundaki Ökehan'a potoda kaybeden Darkin bu defa daha hazır görünüyor.  Bu yarış öncesi biri 1000 metrede diğeri de 600 metrede olmak üzere iki çalışma gerçekleştiren Darkin, 600 metredeki 24-37 rahat dereceli çalışmasıyla göz doldurdu. Özcan Yıldırım'ın da binmesiyle şansını katlayan safkanı günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son ayakta grubun en istikrarlı ve de formda safkanı olan Şirin Lady, kalite jokeyi ile göze batıyor. Uzun mesafede etkili olamayan ancak kısada başarılı bir tay olan Onur, zaman zaman ters yarışlar yapan eküriler, istikrarlı görüntüsü ve de iyi ahır bakımıyla Lady Sacriface, üst gruplardaki yarışlarını gücüne ölçü almadığım Bosnalı Kız ile kapanışı yapabiliriz.

Herkese bol şans dilerim. 

Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri 

5.7.10.8.9.6.2.3
8.2.6.5
1 GALYALILAR // 2.3.6
3.6.4
DARKİN BANKO
9.3.7.5.2

33.6 TL // 134.4 TL

Yorum Gönderme

5 Yorumlar

 1. ilk ayakta patates olursa bu şablon
  hiç şaşırmam.

  YanıtlayınSil
 2. Oynıcan oyunu s bizi yakmak için yazıyonuz bizde senin yorumlarına bakıp oyun yapıyoz

  YanıtlayınSil
 3. Kendi oynadığın oyunda 7 tekmi yazdın acaba bilerekmi yazmadın

  YanıtlayınSil
 4. Tek yazarsın yatarsın eyvallah Agefe yok okadar at yazmış yazık olsun nasıl bir açıklaması var acaba

  YanıtlayınSil
 5. Ben burada bu çomar için eleştiride bulunurken bazı kişiler beni eleştirmeye kalktılar,arkadaşlar bu sitenin ne kadar değerli olduğunu ben her zaman dile getirmişimdir site hakkında asla bir kötü yorum yapamam fakat bu tarz tatlı su kurnazları burada oyun ve şablon oluşturuken ne kadar dandik olduğunu görülmüştür bu serkan denen yakarcanın şablonlarına itibar etmeyin,hatta bu siteden derhal uzak durması gerekir sitenin hayrı için,tamamen yanıltıcı ve alakasız şablonlarla bir çok gariban ziyaretçiyi de yakıyor,NOKTA

  YanıtlayınSil