En Son!

6/recent/ticker-posts

12 Şubat İstanbul İdman Pisti Programı

Günün idman pisti programına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:Selam sevgili dostlar İnşallah İyi ikramiye veren bir bülten çıkar ve bu konuda sizlere yardımcı olursam ne mutlu bana. Günün ilk ayağını tek bırakacağım ve Diğer koşularda ganyanlı atların gelmesini bekleyeceğim Umduğumuz gibi olur İnşallah Şimdiden bol şans herkese.

Günün Üçüncü Koşusunda Son yarışında starttan geç Çıkan ve yarış içinde viraj dönüldükten sonra kendisine uygun bir yer bulamayıp en iç bariyerden dışa çıkıp müthiş gelen MANCINI Bugün hem mesafenin uzaması Hem koşu içinde istediği yeri bulup sprintini düzgün atarsa koşuyu uygun grupta rahatça lehine çevireceğini düşünüyorum ve günün bankosu Olarak öneriyorum.

Günün Dördüncü Koşusunda son ikinci olduğu yarışında sürpriz safkan olarak çıkan ve üzerinde özellikle durduğum WASAHOF'un  Bugün orjinin hakkını vereceğini düşünüyorum ve ilk atımdır.
ilk koştuğu koşuda tereddüt ederek çıktıktan sonra ağır pistte sonlarda iyi gelen ve koşuyu üçüncü bitire bilen  ARABIAN FACE Bugün daha hazır gireceği koşuda ikinci atımdır.ÖMER COPPER, EAS, SWEET BITTER, METİN ABİ, ZULFOKİRVE Daha sonra

Günün Beşinci Koşusunda son yarışında numarayı alıp sonlarda nefesi yetmeyen bu sefer daha hazır gireceği koşuda hafif kilosunuda avantaja çevirmeye calışacak olan  VARGAS Kendisini yeniden ispatlamaya çalışan aprantisiyle ilk atımdır. Daha önce burada daha sert rakiplerle koşup  inişli çıkışlı grafik sergileyen ve son yarışında yeniden toparlandığını gösteren Calışmaların da çok etkili olduğunu gördüğüm fit durumdaki KIZILŞAHİN İkinci şans verdiğim safkandır. Kumda da etkili olacağına inandığım MAHREM Daha sonra şans verdiğim isimdir. İki gün önce KOCAELİ Pistinde ki yarıştan silinip bu yarışı tercih eden PETEKDİSA Yeterlidir.


Günün Altıncı Koşusunda Daha önce bu rakipleriyle mücadele eden ve başarılı olan IŞILAY İlk atımdır. BRIGITTE, TARSUSBEYAZI, FLASHING GIRL, KIRDEDE Daha sonra.


Günün Yedinci Koşusunda Denk güçteki tayların bu koşusunda bugün farklı koşacağına inandığım ULAKÇI İlk atımdır.Kocaeli pistinde mesafe ayırt etmeksizin başarılı yarışları olan ve şansını bu pistte deneyecek olan SİBİRYALI İkinci şans verdiğim taydır. Bu pistte zaman zaman başarılı yarışlar koşan KORALAY şanslı olabilecek bir başka safkandır. Koşunun bombasını ise ALMAATA'dan bekliyorum.

Günün Sekizinci Koşusunda Son yarışına anlam veremediğim BÜYÜKBEREN İlk atımdır. Daha önce burada bu rakiplerinin çoğunu gecen OTHARA, Son yarışında yeniden kıpırdayan BERRAKSU, Bu koşuda sürpriz yapmaya çalışacak olan AĞAZAMANI Sırasıyla yazılmalıdır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 


4-MANCINI
6-9-4-2-12//3-7
2-11//5-3
3-2-5//4-7
3-6-1-4
7-9-5-8
                                           28.80//134 TL Herkese bol şans..

Yorum Gönderme

0 Yorumlar