En Son!

6/recent/ticker-posts

11 Temmuz Ankara 1. Koşu Tay Analizleri
DORUBÜKE: Babasının göze batan başarısı olan bir tayı yok. Annesi Şırlağan Ankara kum pistinden tanıdığımız Semihkan ile anneden kardeş. 

GAZINÇ: Yalaz- Final eşleşmesinin koşacak olan ilk tayı. Anne kardeşleri arasında katıldığı 120 yarışta pist ve mesafe ayırt etmeden 14 birincilik elde eden Mahmut Berat bulunuyor. 

HİDAYET: Tam kardeşi Kaankerem ikisi İstanbul'da ve biri Elazığ'da olmak üzere toplam üç birincilik yapmıştır. Kastamonulu ve Baldura, anne kardeşleri arasında göze batan isimler olarak öne çıkıyorlar. 

MAHAYBAR: Annesi Melisin Şimali'nin kısa mesafeli çim pist koşularında dört birinciliği bulunuyor. Odinhan - Al-Işık eşleşmesi olan Kralım isimli safkan aygırlık yapmaktadır. Al-Işık kısrak babası olarak iyi bir performansa sahip ve İzşan, Sahakıran, Alburak Kızı, Giresun, Adıyaman gibi atların bu hanesinde onun ismi var. 

ORTADOĞU: Annesi Esmeralda, ikisi Grup koşu olmak üzere start aldığı ilk altı koşudan galibiyetle ayrılan Ersan ile anneden kardeştir. Berksoy -Rikardo eşleşmesinden alınan Logüm isimli tay ise iki yarış koşmuş ve çimde bir ikincilik yapmıştır. ŞAFAK KUŞU: Aygırlık kariyerinin başında olan Göktekin'in bir tayı. Anne kardeşleri Kırnıçhanım ve Kırnıç Sevdası birer koşu galibi.

BURUK SHOOW: Koşan anne kardeşi yok. Uçanbey'in tayları ekseriyetle ilk koşusunda etkili oluyor. Annesi Shoow Girl ise aygırlığa başlayan Burukcan ile anneden kardeş. 

BURUK SULTAN: Aygırlık döneminden bu yana tayları yeni yeni kendini göstermeye başlayan Sultan De Faust'un bir tayı. Annesi Buruk Kız, ekürisi Buruk Shoow'un annesi olan Shoow Girl ile anneden kardeş.

GÜLHÜSNÜGÜL: Annesi Hüsnügül, kaba kumda on üç yarış kazanmış bir kısraktır. Atom Karınca - Dinçerbey ikilisinin ilk tayı.

NEVZATKIZI: Koşan bir anne kardeşi yok ve annesinin tabelası yok. Kapalı kutu bir tay. Yorum Gönderme

0 Yorumlar