En Son!

6/recent/ticker-posts

TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Dün Urfa'da Akyıldırım'ın gösterişli üçüncülüğü ile beşte kalarak ikramiyeyi bıraktık. Kazansaydı belki on üç bin lira değil de bin üç yüz lira verirdi ama boş dönmekten her zaman iyidir. Bu tarz filmleri çözemediğimiz için Urfa'da daha çok ikramiye bırakırız. Bugün günün ikinci ve son ayağı diğer koşulara nispeten sürpriz olmaya daha müsait duruyor. Bu ayaklara ilişkin sıralamam şablonumda olacak. Diğer ayaklarda öne çıkardığım safkanlar hakkında bazı yorumlar yapacağım. 

BURUNDİ: Aradan sonra katıldığı yarışta daha uzun mesafede sonlara kadar yarışı önde götürdü. Bugün kısalan mesafede, tanıdığı pistte, daha hazır gireceği yarışta ve sert jokeyiyle ön plana çıkıyor. 

BALBALLILI: Yakın ara bitirdiği yarışın ardından nefes yönünden daha hazır durumda ancak bu safkanla ilgili olarak bazı şüphelerim var; sanki yaşadığı sıkıntılardan henüz kurtulamamış gibi. Yine de kantarmasını çok iyi tanıyan jokeyi Murat Gündüzeli ile ön planda değerlendirilmelidir. 

THORIN: Bugün kağıt üstünde Jimfed her ne kadar favori görünse de yarış içerisinde önde gitmeyi seven bir diğer at olan Tovin'in presine maruz kalacak olmasından ötürü sonlardaki performansının olumsuz etkilenmesini bekliyorum. Her şeye rağmen bu safkanı kuponlarımızda işaretlemeyi ihmal etmeyelim. Bu iki ismin öndeki çekişmesi elbette geriden gelecek olan Thorin'e yarayacaktır. Yani bu koşuda Thorin ve Jimfed ikilisini ayırmamakta fayda görüyorum. 

RÜZGAR GOLD: İyi gruplarda sergilediği muhteşem performansların ardından daha zayıf rakipler arasında koşacak olması ve kilo avantajından dolayı günün en sağlam bankosu olduğunu düşünüyorum.

2 BURUNDİ // 10,7,8
2,3,7,8,9,13,15,1,5,12
4,5,1,2
4,1
5 RÜZGAR GOLD BANKO
7,6,1,2,9,10

28.80 TL
115.20 TL


Yorum Gönderme

1 Yorumlar