En Son!

6/recent/ticker-posts

10 Temmuz Elazığ At Yarışı SonuçlarıYabancı Otorite Delaware Park At Yarışı Tahmini


Bugün yedili plase ayağında tahmin isteyenler için de sıralama yaptım. Altılı ganyan şablonum ise herkesin oynayabileceği bir miktarda. Küçük kuponum 14.40 TL, geniş kuponum da 28.80 TL. İlk ayak zor bir yarış olacak, sürpriz olabilir. Ben bu yüzden hepsi dedim. Üçüncü ayağın Private Client ve Sweet Sandy arasında cereyan etmesini bekliyorum. Sağlama almak isteyenler çizgiden sonrasını da yazabilirler. Son ayak Arap atlarının yarışı; Madjikman buradaki rakiplerinin neredeyse hepsini geçmiş. Bugün de kazanması lazım. Genişletme yapmak isteyenler bu ayağa at yazabilirler. 

Yedi Koşulu Elazığ programında sonuçlanırken parasal neticelerde belli oldu. E.kılık'ın bindiği ÇEM U ÇEM  ile başlayıp SERKANCAN  ile biten Altılı ganyanın ilk ayağı  sürprizle başlarken günün kalesi olan ARVİŞ kazanmasın bildi. Bir başka sürpriz yapan safkan olan FRENKBAĞI günün diğer sürprizine imza atan safkandı.

Günün ilk ayağın da AGF sıralamasın da %3.59 oynanma oranı ile en altta bulunan N. Altın idaresinde  BÜYÜKBURÇ uzun aradan sonra koşu kazanabildi. Günün ikinci ayağında plase safkan olan SARA CANDAL kazanırken SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ KOŞUSUNDA,  M.Avşar idaresin de ATASTACUS startla birlikte numarayı alıp rakiplerini yanına yanaştırma dan kazanmasını bildi. Günün sürprizle sonuçlanan bir diğer ayağında FRENKBAĞI %9.25 AGF oranıyla çıktığı gibi kazanırken Günün kalesi olan ARVİŞ %70.3 lük oynanma oranı ile, Günün son ayağında ise %6.88 lik oranı  ile günün bir başka sürprizine SERKANCAN imza atmış oldu.
Yorum Gönderme

0 Yorumlar